آموزش

آموزش آنبریک کردن دوربین فیلمبرداری ورزشی YI شیائومی

آموزش آنبریک کردن دوربین فیلمبرداری ورزشی YI شیائومی

یکی از مشکلاتی که ممکن است افراد در هنگام و و یا بعد از آبدیت فریمور دستگاه دیجیتال خود ممکن است با آن روبرو شوید بریک شدن دستگاه می باشد. این مسئله مخصوص به گوشی های هوشمند نیست و در بیشتر محصولات دیجیتال که نیاز به ابدیت دارند ممکن است اتفاق بیافتد یکی از دستگاه هایی که ممکن است این اتفاق برای آن بیافتد دوربین فیلمبرداری ورزشی YI شیائومی می باشد. سوال: چگونه بفهمیم دوربین ما بریک شده است؟ پاسخ: دوربین هنگامی که شما قصد روشن کردن آن را دارید با یک نوری به صورت چشمک زن همراه با صدا از خود منتشر می کند. قبل از استفاده از دوربین فیلمبرداری ورزشی YI خود و یا ابدیت آن از طریق OTA و یا دستی مطمئن شوید کارت حافظه Micro SD شما دارای فرمت FAT 32 و خالی باشد سایر فرمت ها باعث بریک شدن دوربین شما در هنگام آبدیت می شود. برای آنبریک کردن دوربین فیلمبرداری ورزشی بعد از آبدیت فریمور ناموفق مراحل زیر را دنبال کنید.

۱) شما به یک کارت حافظه با فرمت FAT 32 احتیاج دارید.از سایر فرمت ها برای اینکار استفاده نکنید.
۲) دوربین را خاموش کنید و سپس باتری و کارت حافظه جانبی را از درون دوربین خارج کنید.
۳)فایل YiCameraUnBrickFirmware را دانلود کنید و بعد از باز کردن فایل زیپ دو فایل .ash و bin. را در ریشه (root ) کارت حافظه خود کپی کنید.
۴) کارت حافظه و باتری را در درون دوربین قرار داده و سپس آن را روشن کنید. بعد از روشن شدن شما باز صدای حالت بریک را می شنوید اما اشکالی ندارد فایل ها شروع به آبدیت می کنند و این مسئله ۸ تا ۱۰ دقیقه طول می کشد و بعد از این مدت دوربین ۴ تا ۵ مرتبه پشت سرهم بوق می زند و بعد به طور خودکار خاموش می شود. اگر این اتفاق برای شما افتاد بدانید همه چیز خوب پیش رفته است.
۵) اگر بعد از ۱۰ دقیقه دوربین به طور خودکار خاموش نشد باتری و کارت حافظه آن را خارج کنید و در کارت حافظه مشاهده خواهید کرد که فایل های .ash و bin. وجود ندارند و به جای آن دو پوشه DCIM و MISC مشاهده خواهید کرد. در پوشه MISC شما فایل .bin را مشاهده خواهید کرد. سپس باتری و کارت حافظه را در دوربین قرار داده و آن را روشن کنید و بعد از چند دقیقه بوق زدن دوربین ۴ تا ۵ بار پشت سرهم شروع به بوق زدن می کند و بعد به صورت خودکار خاموش می شود. بعد از آن شما می توانید دوربین ورزشی خود را روشن کنید و دوربین نیز باید بخوبی کار کند.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *