آموزش اتصال هدفون های AirDots شیائومی به یکدیگر

آموزش اتصال هدفون های AirDots شیائومی به یکدیگر

آموزش اتصال هدفون های AirDots شیائومی به یکدیگر

هدفون های AirDots شیائومی در هنگام کار ممکن است با یکدیگر تطابق از لحاض صدایی و زمانی نداشته باشند. در اینجا شما باید به صورت دستی آن ها را بایکدیگر هماهنگ کنید. برای این کار مراحل زیر را انجام دهید:آموزش اتصال هدفون های AirDots شیائومی به یکدیگر
۱- هر۲ هدفون را در درون جعبه شارژ قرار دهید و آن ها را هنگامیکه در حال شارژ می باشند فعال کنید. در این مرحله به دلیل اینکه هدفون ها در درون جعبه شارژ قرار گرفته اند بطور خودکار خاموش می شوند. پس از خاموش شدن درب جعبه شارژ را ببندید.
۲- جعبه شارژ را روشن کنید و سپس هدفون ها را از درون آن خارج کنید. پس از خارج کردن هدفون ها آن ها بطور خودکار روشن می شوند. در این مرحله چراغ های LED هدفون ها شروع به چشمک زدن می کند و مرحله جفت سازی آن ها آغاز می شود و پس از جفت شدن این ۲ هدفون با یکدیگر هماهنگ می شوند.
این آموزش هم از سری آموزش های شیائومی به پایان رسید، شما می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

نظرات (3)

رضایی

مرتبآ یه گوشی قطع میشه و خسته کننده هست و این در صورتی هست که ردمی که خیلی ارزون تر هست این مشکل رو نداره.روش دیگه ای هست واسه این مشکل؟

بابک

یکی از گوشی های هدفون من تاچش کار نمیکنه
امکان تعمیرش هست ؟

Sirun Sona

سلام
خيلي عالي بود اين مطلب من خيلي حال کردم باهاش

نکته هايي که گفته بوديد عالي بودن

ارسال دیدگاه

پیگیری سفارش
لیست مقایسه