آموزش گرفتن اسکرین شات در گوشی های شیائومی
آموزش

آموزش گرفتن اسکرین شات در گوشی های شیائومی

با سلام خدمت شما کاربران مجله شیائومی ما از امروز قصد داریم سلسله آموزشهای خود را درمورد محصولات شیائومی و رابط کاربری این شرکت یعنی MIUI خواهیم پرداخت . در اولین آموزش شما را با نحوه گرفتن اسکرین شات (screenshot) در گوشی های شیائومی آشنا خواهیم کرد.

برای گرفتن اسکرین شاتدر گوشی های شیائومی ۳ روش مختلف وجود دارد که در ادامه می توانید این ۳ روش را مشاهده کنید.

۱-شما می توانید در بخش Button and gesture shortcuts گرفتن اسکرینشات را برای خود شخصی سازی کنید. برای مثال شما می توانید گزینه پایین کشیدن ۳ انگشت را برای گرفتن اسکرین شات انتخاب کنید. برای این کار کافی است این مسیر را Additional settings – Button and gesture shortcuts – Take a screenshot – Slide 3 fingers down دنبال کنید . البته در این قسمت تعدادی روش دیگر برای شما قرار داده شده است .

آموزش گرفتن اسکرین شات در گوشی های شیائومی۲- شما می توانید با پایین کشیدن نوار نوتیفیکیشن و انتخاب گزینه Screenshot به گرفتن اسکرین شات بپردازید.

آموزش گرفتن اسکرین شات در گوشی های شیائومی۳- شما می توانید با فشار دادن دکمه منو بعلاوه دکمه کم کردن صدا بطور همزمان از صفحه خود اسکرین شات بگیرید.

به پایان این آموزش رسیدیم و امیدواریم که این آموزش مورد توجه شما قرار گرفته باشد. همچنین شما می توانید در قسمت نظرات سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Related Posts

One thought on “آموزش گرفتن اسکرین شات در گوشی های شیائومی

  1. احمد گفت:

    سلام ،با گوشی mi a2 چطور میتوانم اسکرین شات بگیرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *