اپلیکیشن Mi Fit
آموزش

آموزش کامل اپلیکیشن Mi Fit

اپلیکیشن Mi Fit برنامه هوشمند و بسیار جامعی است که می‌توانید به وسیله آن، از امکانات بسیار بالای می بند خود بهره مند شویم. در ادامه به آموزش و برسی جامع این برنامه می‌پردازیم.
در نگاه اول این برنامه دارای ۳ بخش و زبانه کلی می‌باشد که شامل بخش های Status, Play,Profile می باشد. هرکدام از این بخش ها دارای عملکردهای بسیاری است که در ادامه آن ها را برایتان توضیح می‌دهیم.

اپلیکیشن Mi FitStatus (وضعیت):

این بخش شامل اطلاعات روزانه از جمله مدت زمان خواب، مدت زمان خواب سبک و خواب عمیق، ضربان قلب، نمایش وزن، نمایش میزان قدم ها و مسافت های طی شده و نمودار رسیدن به هدف روزانه (تعداد قدم های تعیین شده) و میزان کالری سوزانده شده توسط شما را به صورت روزانه و یا از طریق نمودار به طور هفتگی، ماهانه و سالانه به شما نمایش می‌دهد.اپلیکیشن Mi Fitاپلیکیشن Mi Fitاپلیکیشن Mi Fit

 

PLAY (فعالیت):

در این بخش از تنظیمات اپلیکیشن Mi Fit شما می‌توانید با تعیین نوع فعالیت خود، از جمله دویدن، تردمیل، پیاده روی، دوچرخه سواری و غیره، از میزان کالری سوزانده شده و فعالیت خود، به نحو دقیق تری اطلاع پیدا کنید و علاوه بر این با فعال کردن GPS تلفن همراهتان، می‌توانید از میزان مسافت طی شده بر روی نقشه، به همراه سرعت متوسط خود آگاه شوید.

اپلیکیشن Mi Fitاز قابلیت های جذاب این بخش تنظیم هشدار ضربان قلب و هشدار سرعت گام ها می‌باشد به طوری که شما می‌توانید با تنظیم نوع ورزش خود، سبک، هوازی، غیر هوازی و غیره، در صورت تپش قلب بیش از حد استاندارد، دستبند سلامتی شما شروع به لرزیدن خواهد کرد، همچنین اگر سرعت گام هایتان از حد مشخصی کمتر باشد، دستبند شما را وادار به فعالیت بیشتر می‌کند. این قابلیت از طریق آیکون چرخ دنده در قسمت بالای صفحه قابل تنظیم می‌باشند.

اپلیکیشن Mi FitProfile(نمایه):

در بخش آخر، شما می‌توانید اسم خود و یا عکستان را مشاهده کنید (برای اضافه کردن عکس، بر روی آیکون عکس ضربه بزنید و در بخش وارد شده می‌توانید به اضافه کردن عکس و یا تغییر نام خود بپردازید). همچنین در این بخش شما می‌توانید اطلاعات کلی شامل میانگین گام ها، میزان کل مسافت طی شده، و تعداد دفعاتی که به اهداف خود رسیده اید را مشاهده کنید.

 

اپلیکیشن Mi Fit در بخش پایین تر می‌توانید میزان شارژ باقی مانده می بند شیائومی خود را مشاهده کنید و با کلیک بر روی آن به تنظیم می بند خود بپردازید که از این تنظیمات، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

اپلیکیشن Mi Fit

 

 • باز کردن قفل صفحه موبایل
 • تماس های دریافتی
 • تنظیم ساعت زنگی
 • همگام سازی با برنامه های مخلف همانند تلگرام و …
 • هشدار عدم تحرک طولانی مدت
 • یافتن مچ بند با ویبره
 • تنظیم موقعیت مچ بند

همچنین در آخرین قسمت این بخش، شما قادر به تعیین میزان هدف، اتصال با دوستان، و تنظیمات اپلیکیشن Mi Fit هستید که تنظیمات چندانی را دارا نیست و تغییر واحد ها به کیلوگرم و متر، تنها کاربرد مورد نیاز این بخش است.

اپلیکیشن Mi Fit

Related Posts

2 thoughts on “آموزش کامل اپلیکیشن Mi Fit

 1. جمال گفت:

  سلام ممنونم از اموزش و راهنماییتون
  میزان نور دستبند چطوری افزایش و کاهش میباد نور دسبند من خیلی کم شده به زور میشه اطلاعات رو خواند در صورتی که شارژ باطری خیلی زیاده.ممنونم که راهنماییم میکنین.

 2. مریم گفت:

  سلام من یه مشکلی دارم ساعتم بعضی وقط ها خیلی هشتار میدهد چرا ؟

  ولی خیلی ممنون از این محصول خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *