دسته‌بندی نشده

آموزش نصب اندروید اوریو برای گوشی Mi 6

آموزش نصب اندروید اوریو برای گوشی Mi 6

برای کاربران گوشی Mi 6 شیائومی یک خبر خوب داریم و آن هم انتشار نسخه بتای اندروید اوریو برای این گوشی می باشد. نسخه بتای اندروید اوریو برای گوشی Mi 6 بعد از دو مرحله تست توسط کاربران ارشد انجمن و رفع مشکلات و نواقص در اختیار شما قرار گرفته است پس با ما در مجله های شیائومی همراه باشید تا نحوه نصب این رام را به شما آموزش بدهیم.

مراحل بروزرسانی

برای بروزرسانی گوشی خود به اندروید اوریو ( ۸٫۱٫۱۱۱ ) ابتدا گوشی خود را به اندروید نوقا ( ۷٫۱۲٫۱۴ ) ارتقاء دهید.

نکته مهم قبل از انجام هرگونه بروزرسانی ابتدا از تمامی اطلاعات خود یک نسخه پشتیبان تهیه کرده تا درصورت بروز هرگونه مشکل احتمالی از آن استفاده کنید – برای انجام بروزرسانی نیاز است که بوت لودر گوشی شما باز باشد.

۱- کاربرانی که درحال حاضر از نسخه پایدار جهانی رابط کاربری MIUI 9 استفاده می کنند لطفاً ابتدا دستگاه خود را به نسخه بتای جهانی رابط کاربری MIUI 9 با ورژن ۷٫۱۲٫۱۴ ارتقاء دهند و سپس آپدیت اندروید اوریو را از طریق OTA دریافت خواهند کرد.

مرحله ۱: رام ریکاوری MIUI نسخه ۷٫۱۲٫۱۴ را دانلود کرده و سپس نام آن را بر روی کامپیوتر خود به update.zip تغییر دهید.

مرحله ۲: سپس گوشی خود را با استفاده از کابل micro USB به کامپیوتر خود وصل کنید و سپس فایل تغییر نام داده شده را به روت کارت حافظه داخلی خود انتقال دهید.(در داخل هیچ پوشه ای ریخته نشود)

مرحله ۳: وارد حالت ریکاوری گوشی خود شوید بعد از آن شما می توانید آپدیت را به دو روش زیر انجام دهید.

روش ۱: اپلیکیشن updater را بر روی دستگاه خود اجرا کرده و سپس بر روی آیکن … در گوشه ی بالای سمت راست کلیک کرده و سپس گزینه reboot to recovery mode را انتخاب کنید.

روش ۲: گوشی خود را خاموش کرده و سپس بطور همزمان دکمه افزایش صدا و دکمه پاور را نگه بدارید تا وارد حالت ریکاوری بشوید.

آموزش نصب اندروید اوریو برای گوشی Mi 6مرحله ۴ : درحالت ریکاوری شما می توانید با استفاده از دکمه های کم و زیاد کردن صدا برای بالا و پایین کردن و از دکمه پاور برای تأیید و انتخاب استفاده کنید بعد از وارد شدن به حالت ریکاوری ابتدا زبان مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس گزینه install Update.zip to system را انتخاب و تدیید کنید سپس منتظر بمانید تا آبدیت تمام شود و سپس گزینه reboot to system را انتخاب کنید و سپس گوشی شما با رام جدید بالا خواهد آمد. پس از بالا آمدن سیستم عامل گوشی آپدیت گوشی به اندروید اوریو از طریق OTA برای شما فعال خواهد شد.

آموزش نصب اندروید اوریو برای گوشی Mi 6۲- کاربرانی که در حال حاضر نسخه بتای جهانی MIUI 9 را دارند بطور خودکار آبدیت جدید را از طریق OTA دریافت خواهند کرد.

لینک های دانلود اندروید نوقا ( ۷٫۱۲٫۱۴ ) برای گوشی MI 6

Recovery 1567M

http://bigota.d.miui.com/7.12.14/miui_MI6Global_7.12.14_94bf868f69_7.1.zip

 

Fastboot 2012M

http://bigota.d.miui.com/7.12.14/sagit_global_images_7.12.14_20171214.0000.00_7.1_global_f7ec16d0bb.tgz

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *