آموزش

آموزش نصب اپلیکیشن های گوگل بر روی گوشی Redmi Note 7 Pro شیائومی نسخه چین

آموزش نصب اپلیکیشن های گوگل بر روی گوشی Redmi Note 7 Pro شیائومی نسخه چین

در نسخه چینی رابط کاربری MIUI برخلاف نسخه گلوبال آن اپلیکیشن های گوگل که با نام Google Mobile Services نیز شناخته می شوند وجود ندارد. در واقع هیچ گوشی که در چین فروشحته می شود دارای Google Mobile Services نمی باشد. گوشی Redmi Note 7 Pro شیائومی نسخه چین نیز از این قاعده خارج نمی باشد.
خوشبختانه ، اپلیکیشن های گوگل روی دستگاه های MIUI کاملاً بسته نشده اند. در اینجا ، مراحل نصب اپلیکیشن های گوگل بر روی گوشی Redmi Note 7 Pro نسخه چین را فرا خواهیم گرفت.
قبل از شروع بهتر است کمی در مورد GMS صحبت کنیم. GMS در واقع اپلیکیشن های خاص گوگل مانند Gmail، YouTube و .. می باشد که بر روی اندروید توسعه داده شده اند. این اپلیکیشن ها بخشی از پروژه متن باز اندروید نیستند و هر تولیدکننده ای برای استفاده از آنها بر روی دستگاه های خود باید مجوز استفاده از آن را از گوگل دریافت کند.
مراحل نصب اپلیکیشن های گوگل بر روی گوشی Redmi Note 7 Pro شیائومی نسخه چین
۱- وارد Mi App Store شوید
۲- در نوار جستجو Google را وارد کنید
۳- بر روی آیکون Baidu که در نتایج دیده می شود کلیک کنیدآموزش نصب اپلیکیشن های گوگل بر روی گوشی Redmi Note 7 Pro شیائومی نسخه چین
۴- شما یک اپلیکیشن با حجم ۱۶۸ کیلوبایت و با لوگو Google Play Store را مشاهده می کنید، آن را نصب کنید.آموزش نصب اپلیکیشن های گوگل بر روی گوشی Redmi Note 7 Pro شیائومی نسخه چین
۵- بر روی آیکون آبی رنگ کلیک کنید تا دانلود Google Service Framework آغاز شود.(پس از پایان دانلود با کلیک بر روی دکمه install آن را نصب کنید.)
۶- تمام اپلیکیشن هایی که به شما نشان داده می شود را یک به یک به صورت دستی نصب کنید.
۷- در انتها Google Play Store دانلود می شود و سپس به شما باید آنرا نصب کنید.آموزش نصب اپلیکیشن های گوگل بر روی گوشی Redmi Note 7 Pro شیائومی نسخه چین
۸- پس از نصب Google Play Store با استفاده از اکانت گوگل خود وارد شوید و از امکانات استفاده کنید.
با نصب GMS بر روی گوشی حال شما می توانید سایر اپلیکیشن های گوگل مانند YouTube و Gmail را نیز بر روی گوشی Redmi Note 7 Pro نصب کنید.
این آموزش هم از سری آموزش های شیائومی به پایان رسید، شما می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

برچسب ها:

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *