اخبار

آیا گوشی هوشمند شیائومی Mi 6 اسکنر اثرانگشت فراصوتی دارد؟

شیائومی Mi 6

درحالی که تنها چند روز به رونمایی از گوشی شیائومی Mi 6 باقی مانده شایعات بسیاری درباره این گوشی هوشمند وجود دارد و خبرهای بسیاری درباره آن درز کرده است.

با توجه به شایعات و اخباری که طی چند روز اخیر منتشر شده اند تقریبا اطلاعات زیادی درباره این گوشی داریم. بر اساس این اخبار درز کرده Mi 6 دارای صفحه نمایش OLED 5.15 اینچی، تراشه Qualcomm Snapdragon 835 ، ۴/۶GB RAM، دوربین عقب دوگانه و اندروید ۷٫۱٫۱ است.

امروز خبر جدیدی درباره مجهز بودن شیائومی Mi 6 به اسکنر اثرانگشت فراصوتی در اینترنت منتشر شده است. هرچند این فناوری کاملا جدید نیست و قبلا هم در گوشی های هوشمند دیگری بکار رفته است اما اگر این خبر درست باشد برای دومین بار در بازار گوشی های چینی بکار برده شده است. اسکنر اثر انگشت فراصوتی قبلا در گوشی هوشمند شیائومی Mi5s بکار رفته بود. این فناوری تشخیص اثر انگشت در گوشی های پرچمدار شرکت های سامسونگ و اپل نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

اگر شیائومی Mi 6 مجهز به اسکنر انگشت باشد، این تراشه احتمالا زیر شیشه جلویی تعبیه شده است. برای کمک به تشخیص آسان مکان اسکنر توسط کاربران، محل قرار گرفتن آن باید مشخص باشد. این اسکنر می تواند بعنوان کلید هاوم یا خانه نیز عمل کند.

شیائومی برای معرفی این گوشی در تاریخ ۱۹ آپریل (۳۰ فروردین ) برنامه ریزی کرده است و در این تاریخ از ویژگی واقعی این گوشی هوشمند باخبر می شویم.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *