معرفی محصول

اسپیکر خرگوشی می، نه یک اسباب بازی، بلکه یک دوست برای کودکان و والدین آنها!

آیا نگران تنها ماندن کودک خود به مدت طولانی هستید؟ آیا میخواهید همیشه، حتی هنگامی که در منزل نیستید بر کودک خود نظارت نمایید؟ آیا فکر میکنید زمان آن فرا رسیده که اسباب بازی­های قدیمی را با اسباب بازی­های جدید جایگزین کنید؟ پس اجازه دهید به شما اسپیکر خرگوشی می را معرفی کنیم – گجتی که عملکرد یک اسباب بازی کودکان، اسپیکر اینترنتی، یک دستگاه نظارت بر کودک و یک چراغ خواب را با یکدیگر ترکیب میکند.

اسپیکر خرگوشی می

به لطف اسپیکر و میکروفن تعبیه شده در داخل این دستگاه و توانایی هماهنگ سازی با تلفن هوشمند از طریق اپلیکیشنهای خاص موبایل، این دستگاه نه تنها داستانهای صوتی برای کودک تعریف نموده، بلکه همچنین یک تلفن داخلی نیز میباشد.

اسپیکر خرگوشی می

اسپیکر خرگوشی می

اگر میخواهید بدانید کودک شما چه میکند، تنها از طریق تلفن هوشمند به اسپیکر خرگوشی می وصل شده و از کودک خود بپرسید در حال انجام چه کاری است، و سپس به پاسخ او گوش کنید.

بچه ها معمولا اسباب بازیهای خود را به زمین می اندازند، با این حال، نگران خرابی گجت جدید می نباشید، زیرا بدنه آن از پلاستیک بادوام ABS ساخته شده، که میتواند از این دستگاه در برابر برخی اثرات خاص فیزیکی محافظت نماید. باتری ۱۸۰۰ میلی آمپری قرار گرفته در داخل دستگاه مسئول انجام فعالیتهای مستقل بوده، و یک کارت صدای تولید شده توسط Realtek مسئول کیفیت صدا میباشد.

اسپیکر خرگوشی می

علاوه بر این، گوشهای این خرگوش اسباب بازی در شب روشن شده و کلاه خرگوشی می قابل برداشتن بوده، که به ایجاد تنوع در بازیهای کودک کمک میکند.

شیائومی

شیائومی

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *