اخبار

آیا اسکنر اثر انگشت گوشی شیائومی Mi6 در زیر صفحه نمایش قرار گرفته است؟

امسال ما انتظار داشتیم که گوشی هایی را ببینیم که اسکنر اثر انگشت آنها زیر صفحه نمایش قرار داشته باشد ، اما متاسفانه هیچ کدام از تولیدکنندگان نتوانستند این کار را انجام بدهند.سامسونگ حتی بعد از این که حاشیه صفحه نمایش را کم کرد نتوانست این کار را بکند و در انتها اسکنر اثر انگشت را در پشت گلکسی s8 قرار داد. شیائومی Mi6 از یک اسکنر اولتراسونیک استفاده کرد اما آیا این اسکنر مستقیما زیر صفحه نمایش قرار دارد یا خیر؟

شیائومی Mi6

یک ویدیو جدید که در سایت LeTV منتشر شده است گوشی شیائومی Mi6 را نشان می دهد که قفل آن به آسانی با فشار دادن صفحه نمایش باز می شود که با در نظر گرفتن اینکه اسکنر این گوشی در زیر شیشه و پایین صفحه نمایش قرار گرفته است عجیب به نظر می رسد.خوب بنابراین این کاربر چگونه قفل گوشی را با استفاده از اثر انگشت و فشار دادن صفحه نمایش باز کرده است ، به جای اینکه انگشت خود را بر روی اسکنر در قسمت پایین گوشی بکشد.
تنها توضیح منطقی این است که این کاربر پیام “نگه دارید/فشار دهید برای بازگشایی گوشی” را با یک آیکون اثر انگشت عوض کرده است. بعضی ها نیز می گویند که این فیلم با نصب یک تم سفارشی ساخته شده است.
ما ویدیوی بررسی گوشی شیائومی Mi6 را دیده ایم و میدانیم که اسکنر اثر انگشت آن در زیر صفحه نمایش قرار ندارد. به هر حال در این ویدیو از حقه جالبی استفاده شده است و قطعا سازنده آن بعضی افراد را گیج کرده است.

آیا ممکن است ما امسال گوشی موبایلی را ببینیم که اسکنر اثر انگشت آن در زیر صفحه نمایش قرار دارد؟شاید بله ، شاید خیر. به هر حال ما نیمی از سال را برای پاسخ به این سوال وقت داریم.

در ادامه می توانید این ویدیو را مشاهده کنید.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *