اندروید اوریو
اخبار

آپدیت اندروید اوریو گوشی شیائومی Mi A1 مجهز به قابلیت شارژ سریع می باشد

شیائومی در اوایل سال جاری گوشی هوشمند Mi A1 را منتشر کرد و این گوشی برنامه android one گوگل را دوباره راه اندازی کرد. این گوشی به خوبی توسط کاربران پذیرفته شد و می توان گفت در حال حاضر یکی از بهترین گوشی های محدوده قیمتی خود می باشد.در زمان انتشار گوشی شرکت به کاربران قول داد که این گوشی آپدیت اندروید اوریو را به زودی دریافت خواهد کرد. بعد از آزمایش و بررسی نسخه بتا توسط آزمایشگران انتخابی شیائومی آپدیت اندروید اوریو را برای کاربران انتتخابی گوشی Mi A1 ارائه داد.
در این آپدیت چندین ویژگی جدید مانند حالت تصویر در تصویر، پرکردن خودکار API، انتخاب متن هوشمند، نقطه های نوتیفیکیشن و … می باشد.البته در این آپدیت یک ویژگی جود دارد که کسی انتظار ان را نداشت و آن هم قابلیت شارژ سریع می باشد.

بیشتر گوشی های شیائومی از فناوری شارژ سریع شرکت کوالکام پشتیبانی نمی کنند حتی اگر از لحاظ سخت افزاری توانایی پشتیبانی از این ویژگی را داشته باشند. این مسئله به دلیل عدم پپرداخت هزینه استفاده را به شرکت کوالکام پرداخت نمی کند تا بتواند از تکنولوژی شارژ سریع استفاده کند. اما این وضعیت حداقل در مورد گوشی Mi A1 تغییر پیدا کرده است.طبق اخبار منتشر شده کسانی که آپدیت اندروید اوریو را بر روی گوشی Mi A1 آزمایش کرده اند، متوجه شده اند که این آپدیت از ویژگی شارژ سریع پشتیبانی می کند. در این آزمایشها فهمیدند که گوشی ۹۲ دقیقه نیاز دارد تا کامل شارژ شود، که تا قبل از نصب آپدیت شارژ شدن کامل گوشی حدود ۲ ساعت طول می کشید.
البته باید به این نکته اشاره کرد که این آزمایش توسط شارژ گوشی OnePlus انجام شده و نه با شارژی که توسط شیائومی در بسته بندی گوشی قرار داده شده است. و همچنین ما مطمئن نیستیم شارژ همراه با گوشی Mi A1 از فناوری شارژ سریع پشتیبانی می کند و یا خیر، در صورتی که این شارژر این ویژگی را نداشته باشد باید یک شارژر دیگر خریداری کنید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *