اخبار

با زمین شوی شیائومی ،سریع­تر و کارآمدتر

شیائومی با ارائه گجت‌های مخصوص خانه، طرفداران خود را خوشحال می‌کند. این شرکت بزودی از یک زمین شوی که تحت پلتفرم سرمایه گذاری جمعی (crowdfunding) خود تولید کرده است، رونمایی می‌کند. با زمین شوی شیائومی رویای تمامی زنان خانه دار به حقیقت خواهد پیوست! حفظ تمیزی خانه با این زمین شوی دشوار نخواهد بود. طبق اطلاعات اولیه، ۶۰۰۰ عدد از این زمین شوی تنها در ۲۸ ساعت اولیه پبش‌فروش شده است.

زمین شوی شیائومی

اما چرا زمین شوی شیائومی جالب توجه است؟ این زمین شوی از پلاستیک ساخته شده و به لطف یک تکنولوژی خاص، این زمین شوی ،تمیز کردن دستی را شبیه سازی می کند(تا ۱۰۰۰ بار حرکت در هر دقیقه را به وجود می آورد)، کارآمدی زمین شوی شیائومی با دو ماژول قرار گرفته در بخش پایینی آن تضمین می­گردد. اگرچه این زمین شوی از پلاستیک ساخته شده، اما قدرت آن ۳ برابر زمین شوی های معمولی است.

دسته زمین شوی قابلیت چرخش ۹۰ درجه را دارد و تمیر کردن مکان­هایی که دسترسی به آن­ها دشوار است، مانند زیر مبلمان را آسان می کند. پنل اصلی مجهز به یک چراغ LED بوده که به شما اجازه می­دهد تمامی ذرات گرد و غبار را ببینید! مساله مهم­تر این است که صدای این زمین شوی ۶۸ دسیبل بوده، یعنی از صدای آن از یک مکالمه معمولی بیشتر نیست.

زمین شوی شیائومی

با شارژ کردن این زمین شوی می­توانید تقریبا یک ساعت تمیز کاری کنید، که برابر با ۴-۵ بار تمیز کردن یک محیط ۱۰۰ متری است. این زمین شوی همچنین دارای یک نشان­گر شارژ بوده، بنابراین شما همیشه از میزان شارژ این دستگاه آگاهی خواهید داشت.

سه نوع نازل همراه زمین شوی شیائومی وجود دارد: یک نازل استاندارد که در آن الیاف نرم و سخت به صورت یک در میان قرار گرفته ­اند، یک نازل نازک اکولوژیک که از مواد مواد زیستی قابل تجزیه ساخته شده، و یک نازل الکترواستاتیک که، همانند یک جاروبرقی، غبار و مو را جذب می­کند (صاحبان حیوانات خانگی می­توانند از این نازل استفاده کنند). با این مجموعه کامل می­توان تمامی گرد و غبار موجود را تمیز کرد. نازل­ها برای فروش جداگانه نیز موجود خواهند بود، بنابراین شما می­توانید به راحتی آن­ها را تغییر دهید.

زمین شوی شیائومی

اما این تمام ماجرا نیست! این زمین شوی دارای یک اسپری مایع بوده که با آن می توانید کف خانه خود را برق بیندازید.

شیائومی

زمین شوی برقی شیائومی قابل حمل بوده بنابراین شما می­توانید از آن برای تمیز کردن ماشین نیز استفاده کنید.همچنین این زمین شوی بی سیم بوده و شما دیگر نیاز نیست نگران سیم برق، فاصله از پریز و مسائل این چنینی باشید. فروش این زمین شوی از ۲۲ ژوئیه آغاز خواهد شد. تمیز کردن پر دردسر با زمین شوی های معمولی را فراموش کنید، اکنون به راحتی و به سرعت می­توانید با زمین شوی جدید شیائومی این کار را انجام دهید.

 

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *