دسته‌بندی نشده

بررسی پد شارژ بی‌ سیم شیائومی Mi 20W با ردیابی هوشمند

بررسی پد شارژ بی‌ سیم شیائومی Mi 20W با ردیابی هوشمند

شیائومی ماه گذشته در مراسم دهمین سالگرد خود یک سری محصولات مهم را منتشر کرد. ما در حال حاضر Mi10 Ultra و Redmi K30 Ultra را مورد بررسی قرار داده ایم – که چشمگیرترین محصولات این جلسات بودند. ما قصد داریم به بررسی پد شارژ بی سیم شیائومی Mi 20W که در این جلسه اعلام شد،(پد شارژ بی‌ سیم شیائومی Mi 20W با ردیابی هوشمند) بپردازیم.
شارژرهای بی سیم در حال حاضر کاملاً رایج شده اند اما بیشتر آنها بدون هیچ ویژگی قابل توجهی فقط یک شارژر هستند. در این سال ها ، شارژرهای بی سیم جدید روی بهبود بهره وری شارژ بی سیم تمرکز کرده اند، اما زیاد به تجربه کاربر توجه نکرده اند. از نظر ما، دلیل اینکه ما به یک شارژر بی سیم نیاز داریم ، شارژ سریعتر نیست ، بلکه به دنبال یک تجربه شارژ باهوش تر و راحت تر برای دستگاه های خود هستیم. با توجه به این ، فکر نمی کردیم شارژرهای بی سیم استثنایی در بازار وجود داشته باشد تا اینکه شیائومی پد شارژ بی‌ سیم شیائومی Mi 20W با ردیابی هوشمند را عرضه کرد و به نظر می رسد شیائومی دستورالعمل مناسب برای طراحی شارژر پیدا کرده است. شیائومی ادعا می کند این شارژر بی سیم می تواند بدون توجه به مکانی که گوشی خود را روی آن قرار می دهید، شارژ گوشی را تضمین کند. اما، آیا آنقدر شگفت انگیز است که آنها آن را در جلسه توجیهی دمو کردند!

بررسی پد شارژ بیسیم شیائومی Mi 20W
ابتدا اجازه دهید آنچه را در این جعبه قرار گرفته است بررسی کنیم. جعبه دستگاه ساده است و سبک و طراحی شیائومی را دارد. وقتی جعبه را باز می کنید، پد شارژ اولین چیزی است که می بینید. اگرچه این پد اندازه بسیار بزرگتر از بیشتر پدهای شارژ که قبلاً دیده ایم دارد، اما پلتفرم کاری هنوز کوچکتر از انتظار ما است و به ما این امکان را می دهد حداکثر دو گوشی هوشمند روی آن قرار دهیم. بررسی پد شارژ بیسیم شیائومی Mi 20W
در نگاه اول، ظاهر مینیمالیستی توجه ما را جلب نکرد زیرا سال گذشته طراحی مفهومی آن را دیده بودیم. در مرحله کانسپت ، یک پنل اطلاعاتی در قسمت جلویی برای نمایش جزئیات مانند وضعیت آب و هوا و شارژ وجود دارد. اما شیائومی در این نسخه تجاری این ویژگی را برداشته است.

بررسی پد شارژ بی‌ سیم شیائومی Mi 20W با ردیابی هوشمند
این پد همانطور که ادعا شده می تواند تا ۲۰ وات شارژ را فراهم کند، اما شیائومی سخاوتمندانه یک شارژر ۴۵ واتی را برای اتصال کاربران به پد شارژ قرار داده است. اما اگر از پد شارژ بی سیم استفاده می کنید، می تواند فقط تا ۲۰ وات برق ورودی برای گوشی های Mi شما را فراهم کند. تنها در صورت قرار دادن یکی از جدیدترین گوشی های پرچمدار Mi مانند سری Mi 9 یا سری Mi 10 ، توان ۲۰ W فعال می شود. سایر گوشی ها فقط با توان ۵ وات شارژ می شوند.
علاوه بر این، برای اینکه از پد شارژ بهترین بهره وری را داشته باشید ، به یک شارژر شیائومی نیز نیاز دارید که می تواند حداقل ۲۷ وات بیش از حد توان را ارائه دهد. اگر به شارژرهای برندهای دیگر متصل باشد، نشانگر سبز چشمک می زند تا به کاربران یادآوری کند که به دلیل اشتباه بودن شارژر ، پد به درستی کار نمی کند. بررسی پد شارژ بیسیم شیائومی Mi 20W
اولین نکته قابل توجه در پد شارژ بی‌ سیم شیائومی Mi 20W با ردیابی هوشمند قابلیت ردیابی آن است. هنگامی که یک دستگاه با قابلیت شارژ بی سیم را روی پلت فورم قرار می دهید، سیستم این شارژر به گونه ای طراحی شده که بطور خودکار جهت شارژ دستگاه را تشخیص داده و شروع به شارژ می کند. با این حال ، همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، ناحیه مورد نظر مؤثر به اندازه آنچه فکر می کردیم بزرگ نیست. اگر گوشی را در گوشه قرار دهید ، دستگاه شارژ بی سیم شما شارژ نمی شود.بررسی پد شارژ بیسیم شیائومی Mi 20W
توجه داشته باشید که فقط یک سیم پیچ در داخل وجود دارد ، به این معنی که قادر به شارژ همزمان دو دستگاه نیست. اما هنوز هم می توانید دو دستگاه را روی سطح آن قرار دهید تا هر دو به طور کامل شارژ شوند. ما همچنین دریافتیم که ردیابی توسط دو موتور درون آن انجام می شود و گاهی اوقات هنگام شناسایی گیج می شوند و ردیابی را متوقف می کنند. سپس باید مکان دستگاه خود را تغییر دهید تا مجدداً شناسایی شود. مسئله دیگری که متوجه شدیم این بود که اگر در هنگام بازگشت سیم پیچ هر دستگاهی را قرار دهید، ردیابی از دست می رود.
در صورت لرزش پد شارژ نیز صدای عجیبی ایجاد می کند – احتمالاً به دلیل وجود موتورهای داخل آن است و این مانع عملکرد آن نمی شود. اما این پد شارژ کمی ارزان به نظر می رسد، که از یک محصول صنعتی با طراحی مناسب چنین چیزی انتظار نمی رود. پد شارژ بی‌ سیم شیائومی Mi 20W با ردیابی هوشمند همچنین از دستگاه های کوچک با قابلیت شارژ بی سیم مانند مواردی از ایربادهای بی سیم پشتیبانی می کند. اما به عنوان شارژ بی سیم گوشی، کاربر پسند نیست، زیرا باید گوشی را بسیار نزدیک به مرکز آن قرار دهید.
اگر دستگاهی با اندازه کوچکتر را در نزدیکی لبه های آن قرار دهید، پد شارژ توانایی ردیابی یا شارژ را ندارد. با این وجود، ما هنوز می خواهیم از تلاش های شیائومی در بروزرسانی و نوآوری در طراحی شارژر بی سیم تشکر کنیم. این دستگاه هنوز هم یکی از بی نظیرترین و جالب ترین پدهای شارژ بی سیم است که هم اکنون در بازار موجود است. همچنین با خلاقیت مشکل پدهای شارژ بی سیم را حل می کند که به طور کلی کاربران باید هنگام شارژ، گوشی های هوشمند خود را به طور دقیق روی آن قرار دهند.بررسی پد شارژ بیسیم شیائومی Mi 20W
اگرچه از نظر فنی ، پد شارژ بی‌ سیم شیائومی Mi 20W با ردیابی هوشمند از شارژ همزمان چند دستگاه پشتیبانی نمی کند ، اما هنوز هم می توانیم از آن برای شارژ متوالی ۲ دستگاه بدون نیاز به جایگزینی آنها استفاده کنیم. در همین حال ، سیم پیچ شارژ می تواند پس از تشخیص حالت شارژ کامل ، به طور خودکار به نقطه شروع بازگردد ، که برای محافظت از شارژ بیش از حد باتری نیز ضروری است و در نتیجه عمر باتری دستگاه را افزایش می دهد.
در واقع، پد شارژ بی‌ سیم شیائومی Mi 20W با ردیابی هوشمند از نظر فنی قادر به رفع یک اشکال شارژ کلید است – درست همانطور که در جلسات دهمین سالگرد خود به نمایش گذاشتند. اساساً شارژ بی سیم را بدون توجه به مکانی که گوشی خود را در آن قرار می دهید تضمین می کند. با این حال ، ما احساس می کنیم که هنوز تا رسیدن به توسعه پد شارژ بی سیم عالی فاصله داریم.
این پد شارژ هنوز به اندازه کافی هوشمند نیست که بتواند سناریوهای مورد استفاده را به اندازه کافی برای کاربران پوشش دهد، لازم به ذکر نیست که گاهی اوقات برای مقابله با برخی از شرایط پیچیده تلاش کرده. بنابراین، این تجربه ما از پد شارژ بی‌ سیم شیائومی Mi 20W با ردیابی هوشمند می باشد. این پد یک محصول جالب و خلاقانه است اما خیلی هوشمند نیست. امیدواریم مدل نسل دوم بتواند اشکالات فوق الذکر را برطرف کند و آن را واقعاً هوشمند و کارآمد سازد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *