اخبار

بروزرسانی جدید اپلیکشین MIUI Weather امکان پیش بینی بارش باران در دو ساعت آینده را امکان پذیر می کند

یکی از اپلیکشین های پیش فرض بسیارخوب سیستم عامل MIUI شیائومی، اپلیکشین MIUI Weather است که قابلیت پیش بینی شرایط جوی را دارد. بروزرسانی جدیدی که برای این برنامه ارائه شده است آنرا کارآمدتر هم می کند. ویژگی جدیدی که در این بروزرسانی ارائه شده امکان پیش بینی شرایط جوی دو ساعت آینده را فراهم می کند و ظاهرا اولین اپلیکشین موبایلی است که از قابلیت پیش بینی کوتاه مدت برخوردار است.

ویژگی جدید اپلیکشین MIUI Weather که به عنوان پیش بینی کوتاه مدت وضعیت جوی نیز شناخته می شود از طریق تحلیل نقشه راداری آب و هوا عمل کرده و می تواند احتمال بارش باران در ۲ ساعت آینده را با محدوده خطای ۵ دقیقه ای پیش بینی کند. اپلیکشین جدید Mi Weather می تواند زمان بارش باران را در حد دقیقه و با دقت مکانی در حد خیابان تا ۸۳ درصد بدرستی پیش بینی کند.

اگر پیش بینی کوتاه مدت اپلیکیشن احتمال بارش باران در دوساعت آینده را تشخیص دهد، صفحه خانگی برنامه اعلانی را نمایش خواهد داد. بدین ترتیب می توان مسافرت ها و فعالیت هایی که در فضای باز انجام می شوند را برنامه ریزی کرد. البته این ویژگی کاملا دقیق نیست و ممکن است برنامه گاهی مرتکب اشتباه شود. در چنین شرایطی کاربران می توانند با ارسال بازخورد ها به شیائومی کمک کنند تا این خطاها را جمع آوری و مرتب کرده و با استفاده از الگوریتم داده های بزرگی که از بازخوردها بدست می آید آن ها را اصلاح کند.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *