بروزرسانی پایدار رابط کاربری MIUI 12.5 برای گوشی (Redmi Note 10 Pro (Max

هفته گذشته ، شیائومی شروع به ارائه بروزرسانی MIUI 12.5 برای کاربران Redmi Note 10 Pro / Pro Max Mi Pilot در هند کرد. اکنون ، این به روزرسانی برای عموم مردم نیز در دسترس است. باید گفت که، بروزرسانی پایدار رابط کاربری MIUI 12.5 برای سایر نسخه های منطقه ای Redmi Note 10 Pro نیز منتشر شده است.
گوشی Redmi Note 10 Pro Max که در هند فروخته می شود در واقع با عنوان Redmi Note 10 Pro در بازارهای دیگر شناخته می شود. از طرف دیگر ، گوشی Redmi Note 10 Pro موجود در هند در واقع همان دستگاه با دوربین اصلی 64MP به جای سنسور 108MP است. هر سه گوشی مشخصات نرم افزاری یکسانی دارند. با این وجود چندین نسخه رابط کاربری MIUI منطقه ای برای آنها وجود دارد. این گوشی های هوشمند با رابط کاربری MIUI 12 مبتنی بر اندروید 11 آغاز به کار کردند. اما اکنون آنها دریافت بروزرسانی MIUI 12.5 را با شماره نسخه های زیر شروع کرده اند.

جهانی – V12.5.1.0.RKFMIXM
هند – V12.5.1.0.RKFINXM
اروپا – V12.5.1.0.RKFEUXM

همانطور که از لیست بالا مشاهده می کنید، در حال حاضر بروزرسانی پایدار MIUI 12.5 برای گوشی Redmi Note 10 Pro (مکس) برای نسخه های جهانی ، هندی و اروپایی فعال است. این بروزرسانی باید برای سایر مناطق باقیمانده در روزهای آینده در دسترس باشد. با همه این ها باید بگوییم که حتی برای سه منطقه فوق الذکر ، بروزرسانی MIUI 12.5 بصورت دسته ای در دسترس است. از این رو رسیدن به همه دستگاه ها ممکن است مدتی طول بکشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.