اخبار

بروزرسانی MIUI 12 گوشی های Mi 8 SE و Redmi 9 در چین عرضه می شود

بروزرسانی MIUI 12 گوشی های Mi 8 SE و Redmi 9 در چین عرضه می شود

از زمانی که شرکت شیائومی رابط کاربری MIUI 12 را در اواخر ماه آوریل معرفی کرد، به طور مداوم آن را در اختیار بسیاری از گوشی های هوشمند خود به صورت ساخت بتا و پایدار قرار داده است. جدیدترین گوشی هایی که آن را به صورت انتشار پایدار دریافت می کنند، انواع گوشی های چینی Mi 8 SE و Redmi 9 هستند. شرکت شیائومی گوشی Mi 8 SE را در ماه مه سال ۲۰۱۸ در چین روانه بازار کرد. این گوشی هوشمند منحصر به کشور اصلی شرکت بود. این گوشی اولین بار با رابط کاربری MIUI 9.5 بر اساس And roid Oreo عرضه شد و پس از آن به MIUI 10 و MIUI 11 به روز شد. این گوشی حتی ۲ به روزرسانی اندروید به ترتیب Android Pie و Android 10. را دریافت کرده است.
گفته می شود، مانند سایر دستگاه های شیائومی که در سال ۲۰۱۸ (از جمله POCO F1) عرضه شدند، اخیراً رابط کاربری MIUI 12 موجود که آخرین به روزرسانی عمده برای این گوشی است را دریافت کرده اند. فقط ممکن است بعضی باگ ها تعمیری و پچ های امنیتی مهم را دریافت کند.

بروزرسانی MIUI 12 گوشی های Mi 8 SE و Redmi 9 در چین عرضه می شود
به روزرسانی MIUI 12 برای گوشی Mi 8 SE با شماره ساخت V12.0.2.0.QEBCNXM می آید. در حال حاضر، بصورت دسته ای به صورت ‘Stable Beta ‘ (محدود به کاربران خاص و آزمایش کنندگان بتا) پخش می شود. از طرف دیگر، به روزرسانی رابط کاربری MIUI 12 به تعداد محدودی از کاربران Redmi 9 در چین با شماره ساخت V12.0.4.0.QJCCNXM ارائه می شود. این گوشی در هند با نام Redmi 9 Prime نیز شناخته می شود.
از آنجایی که نسخه های بین المللی گوشی های شیائومی تقریباً پس از یک ماه از عرضه اولیه خود در چین ، به روزرسانی های جدید دریافت کرده اند ، انتظار داریم نسخه جهانی ، اروپایی ، اندونزیایی و هندی گوشی های Redmi 9 / Redmi 9 Prime نسخه به روز شده MIUI 12 را از اواسط تا اواخر ماه اکتبر دریافت کند.
و در آخر می گوییم که گرچه گوشیPOCO M2 (شیوا) طراحی و اجزا داخلی خود را با گوشی Redmi 9 (lancelot) به اشتراک می گذارد، اما MIUI متفاوتی را اجرا می کند. بنابراین، به روزرسانی آن ممکن است طبق گفته مدیران برند در جلسه اخیر AMA (Ask Me Anything) دیر انجام شود.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *