اخبار

برچسب رنگی چمدان و چتر شیائومی با برند Points 90 عرضه شد

برچسب چمدان رنگی و چتر شیائومی با برند Points 90 عرضه شد

همانطور که می دانید شرکت شیائومی دارای شرکت های زیر مجموعه بسیاری می باشد. یکی از این شرکت ها شرکت Runmi که با برند Points 90 دو محصول جدید را عرضه کرده است. برند Points 90 برای تولید محصولاتی مانند چمدان، کت کفش ورزشی، لباس ورزشی و مواردی از این دست شناخته می شود. محصولات جدید این برند که به تازگی رونمایی شده اند شامل یک برچسب چمدان و یک چتر قابل حمل می باشد.

برچسب چمدان رنگی Points 90 که از جنس سیلیکون ساخته شده است با قیمت ۲۹ یوان و در ۵ رنگ متفاوت عرضه شده و شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود یک یا چند رنگ مختلف را خریداری کنید. این برچسب ها دارای طراحی ساده ای می باشند که می توانند برای تزئین نیز به چمدان متصل شوند. بدنه این برچسب ها از مواد دارای درجه غذایی تولید شده و بدون بو، ایمن و سازگار با محیط زیست می باشند. بافت این برچسب ها بسیار نرم و صاف می باشد و به آسانی می توان آن ها را پاک کرد. همچنین یک قسمت بیضی شکل در جلوی این برچسب ها وجود دارد که می توان از آن برای نوشتن اطلاعاتی مانند نام، آدرس و شماره تماس استفاده کرد. این ویژگی برای مواقعی که چمدان از دسترس شما خارج می شود بسیار مفید است.

محصول دیگری که با برند Points 90 عرضه شده است یک چتر کوچک می باشد که به آسانی می توان آن را به دلیل طراحی کوچکی که دارد در یک کیف کوچک نیز قرار داد. این چتر که در هنگام باز شدن می تواند منطقه وسیعی را پوشش دهد بسیار سبک می باشد و تنها ۳۰۹ گرم وزن دارد. قطر این چتر در هنگام باز شدن ۱۱۵ سانتی متر است که می تواند ۲ تا ۳ نفر را در زیر خود جای دهد. این چتر با قیمت ۵۹ یوان (تقریباً ۸ دلار) قابل خریداری می باشد.

برچسب چمدان رنگی و چتر شیائومی با برند Points 90 عرضه شد

برچسب ها:

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *