بودجه شیائومی برای لامپ MIJIA LED (نسخه Bluetooth Mesh)

بودجه شیائومی برای لامپ MIJIA LED (نسخه Bluetooth Mesh)

شرکت شیائومی امروز محصولی جدیدی را به بازار عرضه کرده است و آن لامپ LED MIJIA (نسخه Bluetooth Mesh) است. این محصول در حال حاضر با هزینه ۲۴۹ یوان (۳۵ دلار) برای ۱۰ قطعه در برنامه بودجه قرار دارد. این محصول همچنین شامل یک بلندگو رایگان Redmi Small Love به ارزش ۷۹ یوان است ، این به این معنی است که پشتیبانان در واقع حدود ۱۷ یوان (۲ دلار) برای هر قطعه می پردازند. بعد از برنامه ریزی های بودجه ای ، قیمت آن با جک حداکثر ۲۹٫۹۹ یوان (۴ دلار ) برای یک واحد تمام می شود. پیش بینی می شود لامپ های LED از ۱۹ فوریه وارد بازار شوند.
برای روشن یا خاموش کردن چراغ ، با لامپ LED MIJIA نیازی به بیرون آمدن از رختخواب ندارید. لامپ را می توان با دستگاه هایی که از عملکرد Bluetooth mesh gateway پشتیبانی می کنند مانند تلفن های هوشمند ، بلندگوهای هوشمند و نمایشگرهای هوشمند ،جفت کرد. این دستگاه به باند گسترده ای نیاز ندارد و پایدار است. بنابراین می تواند از طریق تلفن هوشمند متصل کنترل شود. این لامپ همچنین دارای دمای رنگ و روشنایی قابل تنظیم است که می تواند در هر زمان تنظیم شود. این لامپ LED ، یک لامپ صرفه جویی در مصرف انرژی است و دارای توان مصرفی ۵W است. لامپ LED MIJIA دارای یک درخشش چشمگیر ۵۰۰ lm است که برای روشنایی مناسب یک اتاق با اندازه متوسط کافی است. دمای رنگ آن را می توان بین ۲۷۰۰- ۶۵۰۰K تنظیم کرد.بودجه شیائومی برای لامپ MIJIA LED
علاوه بر این ، لامپ LED MIJIA (نسخه Bluetooth Gateway) از کنترل صدای هوشمند XiaoAI پشتیبانی می کند. به این ترتیب ، فقط با یک کلمه می توانید لامپ را خاموش و روشن کنید. همچنین این لامپ از برنامه MIJIA پشتیبانی می کند که از طریق آن می توانید سوئیچ تایمر را تنظیم کنید و روشن و خاموش کردن چراغ ها را به تاخیر بیاندازید و سایر کارکردهای دیگر را انجام دهید. در عین حال ، با برنامه MIJIA همچنین می توانید چندین لامپ LED MIJIA ، مانند گروه اصلی لامپ های اتاق خواب ، گروه لامپ های اتاق خواب دوم ، گروه لامپ های اتاق بچه ها ، گروه لامپ های اتاق نشیمن و غیره را گروه بندی کنید. با گروه بندی ، نور و روشنایی را برای دستیابی به کنترل گروه و همچنین هماهنگ سازی وضعیت روشنایی در زمان واقعی ، فعال می کند.

ارسال دیدگاه

پیگیری سفارش
لیست مقایسه