اخبار

تصاویری از قفل هوشمند LOOCK Q2 شیائومی

قفل هوشمند LOOCK Q2 شیائومی

در تاریخ ۵ سپتامبر شرکت LOOCK که به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه شیائومی شناخته می شود با همکاری شیائومی یک محصول جدید روانه بازار کرد. قفل هوشمند LOOCK Q2 شیائومی یک قفل درب هوشمند می باشد که دارای ویژگی ها و ظاهر پیشرفته ای می باشد. این قفل با قیمت ۲۹۹۹ یوان ( تقریباً ۴۴۰ دلار) برای فروش قرار گرفته است. اگرچه تعدادی بهبود از نظر کیفیت، عملکرد و امنیت در این قفل نسبت به نسل قبلی به وقوع پیوسته است اما ۲ ویژگی اصلی این محصول automatic arming from home و family reminder می باشد. قفل هوشمند LOOCK Q2 شیائومی دارای امکانات بهتری است و بطور قطع این امکانات بسیار کاربردی می باشد.

قابلیت automatic arming mode در صورت فعال شدن پس از خروج فرد از خانه دوربین را بطور خودکار فعال کرده و شروع به فیلم برداری و آپلود فیلم ها می کند تا از امنیت خانه شما بطور کامل محافظت کند و هنگامیکه فرد به خانه باز می گردد دوربین برای حفظ حریم شخصی غیر فعال می شود. علاوه بر این هنگامیکه قفل به وسیله اثر انگشت باز می شود کاربر اصلی از طریق اپلیکیشن میجیا یک پیام دریافت می کند بدون اینکه درباره امنیت افراد حاضر در خانه نگران باشد.

هنگامیکه قفل تکان داده شود و یا رمز ۵ مرتبه اشتباه وارد شود و یا اثر انگشت ۱۵ بار با خطا روبرو شود قفل هوشمند LOOCK Q2 شیائومی نتنها شروع به بخش زنگ هشدار می کند بلکه نوتیفیکیشن هایی را نیز به اپلیکیشن میجیا ارسال می کند. همچنین کاربر می تواند از طریق وضعیت قفل کودک مطلع شود که ایا کودک در خانه حضور دارد و یا خیر؟ در ادامه شما می توانید تصاویری از این قفل را که بر روی یک در نصب شده است را مشاهده کنید.

قفل هوشمند LOOCK Q2 شیائومیقفل هوشمند LOOCK Q2 شیائومیقفل هوشمند LOOCK Q2 شیائومی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *