اخبار

تصاویری از چمدان هوشمند ۹۰ Minutes شیائومی مجهز به سنسور اثر انگشت

تصاویری از چمدان هوشمند ۹۰ Minutes شیائومی مجهز به سنسور اثر انگشت

شرکت شیائومی در تاریخ ۲۲ آگوست از جدیدترین چمدان خود با قیمت ۹۹۹ یوان (تقریباً ۱۴۷ دلار) رونمایی کرد. اگرچه این چمدان اولین چمدانی نبود که توسط شیائومی عرضه شده است اما اولین چمدان این شرکت می باشد که مجهز به سنسور اثر انگشت می باشد و از لحاظ امنیت در سطح بالایی قرار می گیرد. این چمدان توسط یکی از شرکت های زیرمجموعه شیائومی با نام Shanghai Runmi Technology Co. Ltd تولید شده است. همانطور که در بالا اشاره کردیم نکته متمایز کننده این چمدان نسبت به نسخه های قبلی وجود سنسور اثر انگشت در آن می باشد. این سنسور توسط یک شرکت سوئدی تأمین شده است. چمدان هوشمند ۹۰ Minutes شیائومی مجهز به سنسور اثر انگشت برای باز شدن دارای ۲ روش مختلف می باشد.

یکی از طریق دکمه و بصورت معمولی و دیگری استفاده از اثر انگشت می باشد و کاربران می توانند هر کدام که می خواهند انتخاب کنند. البته استفاده از اثر انگشت سریع تر از روش معمولی می باشد. سنسور اثر انگشت این چمدان می توان ۵ اثر انگشت مختلف را برای استفاده اعضای خانواده در حافظه خود ذخیره کند. تأمین انرژی سنسور توسط ۲ باتری قلمی صورت می گیرد و به دلیل مصرف پایین سنسور این باتری ها می توانند برای ۶ ماه نیاز شما را برطرف کنند. همچنین می توان از طریق پورت USB این چمدان را بطور موقت شارژ کرد.

بدنه چمدان هوشمند ۹۰ Minutes شیائومی مجهز به سنسور اثر انگشت از پلی کربنات بسیار مقاوم تولید شده و برای تولید فریم آن نیز از آلومینیوم سری ۶ ضد ضربه استفاده شده است. با توجه به مواد به کار رفته در ساخت این چمدان باید بگوییم که این محصول از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشد. شرکت شیائومی با بررسی های خود به این نتیجه رسیده است که بسیاری از افرادی که قصد مسافرت دارند نیاز به چمدان بسیار بزرگ ندارند و سایز ۲۰ اینچ برای بسیاری از افراد مناسب می باشد. به همین دلیل این چمدان نیز دارای سایز ۲۰ اینچی می باشد که برای هر نوع مسافرتی مناسب می باشد. در ادامه تصاویری از این چمدان را مشاهده می کنید.

برچسب ها:

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *