اخبار

تصاویر جدیدی از گوشی Mi Mix 2s منتشر شد

تصاویر جدیدی از گوشی Mi Mix 2s منتشر شد

در حالیکه تنها ۲ هفته تا رونمایی گوشی Mi mix 2S مانده است هر روز اطلاعات و تصاویر بیشتری از این گوشی منتشر می شود. امروز ۲ تصویر بر روی سطح اینترنت منتشر شده است که به نظر قسمت جلویی و پشتی گوشی Mi mix 2S می باشد. طبق این تصاویر حاشیه بالایی صفحه نمایش نسبت به حاشیه قسمت پائینی بسیار باریکتر می باشد. فایل های فریمور این گوشی که چندی پیش منتشر شده بودند به این نکته اشاره می کردند که دوربین سلفی این گوشی در پائین صفحه نمایش قرار گرفته است.

تصاویر جدیدی از گوشی Mi Mix 2s منتشر شدشرکت شیائومی به تازگی اعلام کرده است که در گوشی Mi mix 2S از فناوری شارژ بیسیم استفاده خواهد کرد. در این تصاویر لو رفته نیز قاب پشتی گوشی براق می باشد که این مسئله می تواند به دلیل استفاده از پنل شیشه ای اتفاق افتاده باشد و این مسئله مجهز بودن این گوشی به شارژ بیسیم را تأیید می کند. طبق این تصاویر سنسور اثر انگشت در پشت گوشی قرار گرفته است هرچند طبق برخی از اطلاعات و همچنین تصاویری که در این چند روزه منتشر شده است ممکن است سنسور اثر انگشت در زیر صفحه نمایش قرار بگیرد.

تصاویر جدیدی از گوشی Mi Mix 2s منتشر شد دوربین گوشی نیز در گوشه سمت راست قرار گرفته است و از نوع دوگانه می باشد. سنسور های این گوشی بطور عمودی در زیر یکدیگر قرار گرفته اند و فلش LED در میان این ۲ سنسور واقع شده است. تصاویری که از گوشی Mi mix 2S در طی چند هفته اخیر منتشر شده است دارای تفاوت های اشکاری باهم می باشد و نمی توان هیچکدام را به عنوان نسخه اصلی در نظر گرفت به نظر می رسد برای پی بردن به شکل واقعی این گوشی باید تا زمان رونمایی رسمی آن منتظر بمانیم.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *