اخبار

تصاویر جعبه گشایی Mi Band 3 Commemorative

Mi Band 3 Commemorative

می بند های شیائومی بطور قطع یکی از بهترین دستبندهای هوشمند موجود در بازار می باشد و طبق اعلام سازنده از زمان عرضه اولین نسخه تاکنون بیش از ۵۰ میلیون می بند به فروش رسیده است. شرکت شیائومی برای نشان دادن این رویداد تصمیم گرفته است که ۶۶۶ عدد از جدیدترین می بند خود را با یک طراحی ویژه عرضه کند. نام این نسخه ویژه Mi Band 3 Commemorative می باشد. این نسخه محدود از می بند ۳ دارای یک شماره سریال اختصاصی می باشد و همچنین بند آن به رنگ قرمز می باشد.

همچنین همانند نسخه NFC دار می بند ۳ این نسخه نیز دارای NFC می باشد و در یک جعبه ویژه عرضه می شود. اکانت رسمی میجیا در ویبو تصاویری از جعبه گشایی Mi Band 3 Commemorative را منتشر کرده است. بغیر از داشتن NFC و شماره سریال اختصاصی، این Mi Band 3 Commemorative با نسخه معمولی می بند ۳ تفاوتی ندارد. مچ بند هوشمند می بند ۳ می تواند خواب شما را ردیابی کند، تعداد قدم های شما را بشمارد و نوتیفیکیشن های تماس و پیام شما را نشان دهد. همچنین با داشتن سنسور ضربان قلب شما می توانید با استفاده از این دستگاه وضعیت ضربان قلب خود را مانیتور کنید. تاکنون اطلاعات بیشتری درمورد زمان انتشار و قیمت این نسخه عرضه نشده و باید تا زمان انتشار اطلاعات رسمی منتظر بمانیم.

خرید می بند ۳

برچسب ها:

نوشته های مرتبط

2 نظر در “تصاویر جعبه گشایی Mi Band 3 Commemorative

  1. مهدی گفت:

    سلام یه سوال داشتم این نسخه فقط در چین قابل استفاده است. و یه سوال دیگه سایت شیائومی hey plus که به تازگی امده و nfc دارد اون هم فقط در چین کاربرد دارد

    1. پشتیبان گفت:

      بله این نسخه تنها به صورت انحصاری در چین عرضه شده و فروش آن نیز محدود بوده است. فناوری NFC به طور قطع کارایی جهانی دارد اما آنچه در Hey Plus برای اتجام پرداخت ها وجود دارد در حال حاضر تنها در چین کارایی دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *