تصاویر دستبند سلامتی می بند ۳ لو رفت

تصاویر دستبتد سلامتی می بند 3 لو رفت

تصاویر دستبند سلامتی می بند ۳ لو رفت

بعد از انتشار تصاویر گوشی های Mi 8 و Mi 8 SE تصاویر دستبند سلامتی می بند ۳ نیز بر روی سطح اینترنت منتشر شد. همانند می بند ۲ این نسخه نیز دارای یک صفحه نمایش OLED تک رنگ می باشد که این مسئله شایعات مربوط به استفاده از صفحه نمایش رنگی را در این دستبند از بین می برد. طبق تصاویر تبلیغاتی منتشر شده می بند ۳ مجهز به قابلیت Tilt to Wake خواهد بود. در تصویر منتشر شده از می بند ۳ بند آن وجود ندارد. مهمترین تغییر این دستبند نسبت به نسخه قبلی آن اضافه شدن صفحه نمایش لمسی می باشد.

تصاویر دستبتد سلامتی می بند 3 لو رفت
طبق شایعات دستبند سلامتی می بند ۳ از حرکات از پیش تنظیم شده پشتیبانی می کند. حال با توجه به تصاویر منتشر شده از اپلیکیشن این دستبند این ویژگی تأیید شده است. ویژگی دیگری که انتظار داریم در می بند ۳ ببینیم پشتیبانی از بلوتوث ۴٫۲ و NFC می باشد. همچنین به احتمال زیاد این دستبند تأییدیه IP 67 را دریافت کرده که در این صورت این مچبند سلامتی نیز ضد آب محسوب می شود. انتظار می رود که این نسخه دارای باتری قدرتمندتری نسبت به می بند ۲ باشد. تصویر تبلیغاتی بالا که به تازگی منتشر شده تأیید می کند که این دستبند مجهز به قابلیت Tilt to Wake می باشد. این ویژگی در می بند ۲ نیز موجود بود و به موجب این ویژگی هنگامیکه کاربران دست خود را بالا بیاورند صفحه نمایش می بند آن ها روشن می شود. طبق تصویری که دیروز منتشر شد می بند۳ با قیمت ۱۶۹ یوان (تقریباً ۲۶ دلار) عرضه خواهد شد. می بند ۳ قرار است فردا در رویداد سالیانه شیائومی همراه با گوشی های Mi8 و Mi8 SE و رابط کاربری MIUI10 رونمایی شود.

نظرات (4)

Alireza

سلام تو ایران با چه قیمتی وارد میشه؟؟؟؟؟؟

  پشتیبانی سایت

  علیرضا عزیز
  هنوز قیمت در ایران مشخص نشده است ولی احتمالا همانند نسل های قبلی می بند در ماه های اول قیمت اولیه کمی بالاتر است و به قیمت سایت حتی به عمده فروشن هم عرضه نمی شود

Shiva

سلام میدونید کی وارد میشه به ایران و به فروش میرسه؟ و اینکه نسخه زبان چینیه فقط یا گلوبال هم داره؟

  پشتیبانی سایت

  شیوا عزیز
  زبان انگلیسی می باشد و این کالا خریداری شده و بزودی در سایت قابل فروش می شود

ارسال دیدگاه

پیگیری سفارش
لیست مقایسه