اخبار

یک تصویر از پنل صفحه نمایش گوشی Mi mix 3 منتشر شد

گوشی Mi mix 3

ماه پیش اقای لین بین یک تصویر از طرح کشویی گوشی Mi mix 3 منتشر کرد. همچنین یک ویدئو نیز از این گوشی منتشر شد. امروز یک تصویر از پنل جلویی این گوشی بر روی ویبو منتشر شد که نشان از ایجاد تغییرات در طراحی دارد. گوشی Mi mix 2 در اوایل سال جاری عرضه شد و دارای ویژگی های بهبود یافته ای بود اما از نظر طراحی مشابه با گوشی Mi mix 2 بود. رندرهای رسمی منتشر شده از گوشی Mi mix 3 نشان می دهد که این گوشی از نظر طراحی بهبود پیدا کرده است و تصویری که امروز منتشر شد نشان می دهد که حاشیه های بالا و پایین صفحه نمایش بسیار باریک می باشد و این طرح به معنی این می باشد که نسبت صفحه نمایش به بدنه این گوشی نسبت به نسل قبل افزایش پیدا کرده است.گوشی Mi mix 3

تصویر رسمی منتشر شده از گوشی MI mix 3 نشان می دهد که دوربین سلفی در قسمت پایینی صفحه نمایش واقع نشده است. به همین دلیل اندازه حاشیه پایینی صفحه نمایش در گوشی Mi mix 3 نسبت به نسل قبلی آن یعنی Mi mix 2S بسیار کاهش پیدا کرده است. ویدئو و تصاویر منتشر شده از گوشی MI mix 3 نشان می دهد که دوربین سلفی و سایر سنسورهای این گوشی در زیر صفحه نمایش قرار گرفته اند که با داشتن حالت کشویی و کشیدن صفحه نمایش به سمت پایین دوربین و سنسورها مشخص می شوند.

گوشی Mi mix 3

در مورد این گوشی همچنین شایعاتی مبنی بر وجود یک سنسور اثر انگشت بر روی صفحه نمایش آن وجود دارد. طبق اطلاعات منتشر شده این گوشی در ماه اکتبر عرضه خواهد شد. اما تاریخ دقیق آن مشخص نیست. شرکت شیائومی در حال حاضر در حال کار بر روی مراسم رونمایی از گوشی Mi 8 Youth می باشد. پس از رونمایی از این گوشی باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتری در مورد گوشی Mi mix 3 باشیم.

برچسب ها:

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *