شیائومی رام MIUI نسخه 8.5
اخبار

تغییراتی در رام MIUI نسخه ۸٫۵ که باید بدانید

شیائومی رام MIUI نسخه ۸٫۵ را به آرامی برای محصولات خود منتشر میکند و اگر شما هنوز این رام را دریافت نکرده اید لطفا صبور باشید به زودی نوبت به دستگاه شما خواهد رسید. و اما اگر آن را دریافت کرده اید حتما متوجه اضافه شدن چند ویژگی کوچک و یا تغییراتی در ظاهر رام شده اید. با ما در ادامه همراه باشید تا بعضی از این موارد را بررسی کنیم!

نمایش مکان عکس‌برداری در گالری
اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که موقعیت مکانی تصاویر خود را ذخیره می کنید ممکن است متوجه شده باشید که بعد از گرفتن عکس و رفتن به گالری می توانید موقعیت مکانی عکس گرفته را مشاهده کنید.

شیائومی رام MIUI نسخه 8.5

آیکون شارژ سریع
هنگامی که شارژ گوشی شما کم می شود و آن را به شارژر وصل میکنید در بالای گوشی شما یک ایکون ظاهر می شود که ممکن است حتی متوجه آن نشوید.

شیائومی رام MIUI نسخه 8.5

اما بیایید یک نگاه دقیق تر به این آیکون در رام جدید بیندازیم آیا تغییری می بینید؟بله، شکل آیکون تغییر کرده است و به آیکون شارژ سریع تبدیل شده است.اگر گوشی شیائومی شما از شارژ سریع پشتیبانی میکند و شما نیز از آن استفاده میکنید . این آیکون به شما نمایش داده خواهد شد. و شما خواهید فهمید که گوشی شما در حالت شارژ سریع می باشد.

شیائومی رام MIUI نسخه 8.5

خوب نظر شما درباره تغییرات این رام چیست؟آیا باعث بهبود دستگاه شیائومی شما شده است یا خیر؟لطفا نظرات خود را درباره این رام با ما در میان بگذارید.

Related Posts

2 thoughts on “تغییراتی در رام MIUI نسخه ۸٫۵ که باید بدانید

 1. احمد گفت:

  با سلام
  آیا این نسخه برای رام بین المللی نیز ارائه می شود؟
  با تشکر

  1. پشتیبانی سایت گفت:

   بله بزودی برای رام بین المللی ارائه می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *