اخبار

ویژگی تکنولوژی سیاه در رابط کاربری MIUI 9 چیست؟

قطعا تمامی طرفداران شیائومی در این چند روز در جریان محصولات جدید این شرکت قرار گرفته اند از رابط کاربری جدید تا گوشی و سایر محصولاتی که رونمایی شده است . رابط کاربری جدید شیائومی که معرفی شد MIUI 9 نام دارد.

رابط کاربری MIUI 9

رابط کاربری MIUI 9 علاوه بر پیشرفت های نرم افزاری و رفع مشکلات قبلی دارای ویژگی های جذابی توسط شیائومی برای این رابط کاربری تعریف شده است که می توان به تعییر محل و شکل آیکون ها و همچنین تغییراتی در صفحه قفل که فضای خالی بسیاری دارد و کلید های میانبری برای کنترل ، Mi-Pay و Xiaomi Bus در سمت چپ همراه با یک میانبر دیگر برای باز کردن قابلیت چراغ قوه در این صفحه قرار داده شده است.( توجه داشته باشید که ما به طور خاص درباره رام چینی صحبت می کنیم که اولین بروز رسانی برای MIUI 9 خواهد بود و درباره رام جهانی ممکن است این اطلاعات صدق نکند).

همانطور که از قبل توسط شیائومی اعلام شده بود رابط کاربری MIUI 9 دارای، ویژگی های جدیدی نظیر تقسیم صفحه نمایش ، ضبط عملکرد گوشی و توانایی حذف برنامه های پیش فرضی که ما نمی خواهیم از آنها استفاده کنیم، وجود دارد. در این حین، اکانت رسمی MIUI در WeChat اعلام کرد که رابط کاربری MIUI 9 از یک ویژگی جدید به نام “تکنولوژی سیاه”(Black technology) بهره می برد.

این تکنولوژی اطمینان حاصل خواهد کرد که عملکرد دستگاه با استفاده از ابزارهای بهینه سازی حافظه ضد تخریب و الگوریتم هایی برای کنترل برنامه هایی که در پس زمینه در حال اجرا می باشند بسیار بهینه می باشد و این تکنولوژی موارد مشکوک را متوقف می کند و یا به کاربر اعلام می کند . به هر حال بعد از انتشار این رام و نصب آن توسط کاربران میتوان بیشتر راجع به مشخصات و ویژگی های رابط کاربری MIUI 9 صحبت کرد.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *