معرفی محصول

تی شرت ساده RunMi 90 Points ؛ مُد روز دنیا بر تن شما

ما بیشتر اوقات فکر می‌کنیم که یک لباس اگر بخواهد از قوانین مُد پیروی کند باید خیلی فانتزی و عجیب و غریب به نظر برسد و خیلی سریع هم از مد بیفتد که البته این موضوع در بعضی از مواقع درست است.اما یکی از لباس‌هایی که هیچ‌وقت از مُد نیفتاد و حتما شما هم از این لباس استفاده کرده‌اید و هنوز هم جذاب است تی شرت ساده می باشد.

RunMi 90 Points

به آقای مارک زاکربرگ(Mark Zuckerberg) موسس فیس‌بوک نگاه کنید که در یکی از سخنرانی‌هایش یک تی شرت خاکستری ساده پوشیده است، بعضی از طراحان برجسته مانند جرجیو آرمانی(Giorgio Armani) و الکساندر وانگ(Alexander Wang) نیز اغلب اوقات در حالی دیده می‌شوند که یک تی شرت ساده به تن دارند.آیا این تیشرت ها ممکن است توسط RunMi تولید شده باشند،چرا که نه!

RunMi 90 Points

تیشرت ساده RunMi 90 Points

شرکت RunMi همیشه در تلاش است تا لباس‌هایی را تولید کند تا همه مشریان خود را خوشحال کند. و این شرکت با تولید تی شرت‌های متنوع با برند ۹۰ points توانسته به این مهم دست پیدا کند.

تیشرت ساده RunMi 90 Points

در میان تی شرت هایی این برند هم میتوانید تیشرت‌های ۱۰۰درصد کتان و هم تیشرت‌هایی که دارای ۲۷درصد الیاف پلی استر ضد باکتری هستند را پیدا کرد.تیشرت آنتی باکتریال RunMi 90 Points یک تیشرت مناسب برای استفاده در هوای گرم میباشد.

تیشرت ساده RunMi 90 Points

با توجه به موادی که در تولید این تی شرت استفاده شده است ، یقه گرد این تیشرت نیز دارای مواد آنتی‌باکتریال می باشد و اجازه رشد به باکتری های مضری که باعث ایجاد آلرژی به خصوص در تابستان می شوند را نمی دهد،مهمترین قسمت این خاصیت آنتی باکتریال این است که اثر آن حتی تا چند بار شستشو باقی می ماند.

تیشرت ساده RunMi 90 Points

تی شرت های معمولی برند Runmi 90 Points نیز بسیار با کیفیت می باشند و پارچه آنها حتی بعد از ۵۰ باز شتسشو خراب نمی‌شود، همچنین در قسمت ریزبغل‌ این تیشرت‌ها، پارچه ژاکارد مخصوصی قرار دارد که عرق ایجاد شده را به خوبی جذب می‌کند.

 

تیشرت ساده RunMi 90 Points

تی شرت‌های شرکت RunMi (زیر مجموعه شیائومی) دارای ویژگی‌های مثبت بسیاری می باشد و می توان آنها را به صورت یک لیست طولانی نوشت ولی خوب در نهایت به این نکته پی خواهید برد که تیشرت ساده، کلاسیک‌ترین لباسی است که شما می توانید داشته باشید و با خرید آن می توانید لباسی برای هر مناسبتی داشته باشید.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *