اخبار

جاروبرقی رباتی هوشمند شیائومی در مسابقه رباتیک جاروبرقی‌ها شرکت کرد

مسابقه رباتیک جاروبرقی‌ها با حضور جاروبرقی رباتی هوشمند شیائومی در چین برگزار شد.در این رقابت ۸ دستگاه از شرکت‌های مختلف شرکت کردند. هدف این رویداد بررسی سرعت پاک کردن سطوح مختلف توسط جاروبرقی های رباتی مختلف بود که نتایج آن در بعضی از بخش ها با توجه به اختلاف قیمت بین جاروبرقی رباتی هوشمند شیائومی و سایر جاروبرقی ها جالب توجه بود.

جاروبرقی رباتی هوشمند شیائومی

جاروبرقی رباتی شیائومی در این رقابت بسیار قدرتمند ظاهر شد و نشان داد که حتی توانایی رقابت با مدل‌های بسیار گران‌قیمت را هم دارد.

جاروبرقی رباتی هوشمند شیائومی

جاروبرقی رباتی هوشمند شیائومی در تمیز کردن شن و ماسه و گردوخاک از کف کاشی، سریع‌ترین جاروبرقی بود. جاروبرقی رباتی هوشمند شیائومی این کار را فقط در ۲ دقیقه و ۱۳ ثانیه انجام داد. رباتهای THOMSON TM-SAV09DS و IROBOT ROOMBA 860 به ترتیب در رتبه های دوم و سوم این بخش قرار گرفتند.

جاروبرقی رباتی هوشمند شیائومی

در بخشی دیگر از این رقابت مسابقه‌دهنده‌ها موظف شدند که خرده‌ نان‌ها و مو را از پارکت و قالی بزدایند.در این بخش نیز جاروبرقی رباتی هوشمند شیائومی اول شد و رباتهای IROBOT ROOMBA 860 و THOMSON TM-SAV09DS در این بخش دوم و سوم شد. در پایان این رقابت ربات جاروبرقی ال جی به‌عنوان بی‌سروصداترین جاروبرقی رباتی با میزان صدای تولیدی ۶۸٫۵ دسیبل شناخته‌شد.

شیائومی

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *