اخبار

جدیدترین تقویت کننده Wi-Fi شیائومی به زودی وارد بازار می شود

یکی از دردناک‌ترین مشکلات شبکه بی سیم خانگی این است که هر چه بیشتر شما از روتر خود دور شوید و یا هر چه موانع فیزیکی در خانه بیشتر شود سیگنال شما ضعیف تر می شود. ولی نگران نباشید شیائومی اینجاست و با یک تقویت کننده Wi-Fi به کمک ما می آید.

جدیدترین تقویت کننده Wi-Fi شیائومی

دستگاه تقویت کننده (Mi Powerline Wi-Fi Adapter) در زبان چینی نام بامزه ای دارد که ترجمه آن میشود قدرت گربه(powercat) با یک نگاه به شکل دستگاه می توان دلیل این نامگذاری را فهمید.این دستگاه از دو قسمت مجزا تشکیل شده که قسمت اصلی آن را به یک پریز برق نزدیک روتر وصل می کنیم و سپس روتر را با یک کابل شبکه به آن وصل می کنیم. سپس قسمت دیگر دستگاه را به یک پریز برق در اتاقی دیگر وصل می کنیم کار تمام است این دو قطعه به صورت plug & play به هم وصل میشوند و نیازی نیست ما کاری بکنیم.

جدیدترین تقویت کننده Wi-Fi شیائومی

جدیدترین تقویت کننده Wi-Fi شیائومی
قسمت اصلی می تواند یک تبادل با سیگنال پایدار را با ۳ دستگاه فرعی برقرار کند و سرتاسر خانه را تحت پوشش قرار دهد. این دستگاه تقویت کننده Wi-Fi می تواند سرعت انتقالی تا ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه (۳۰۰Mbps) را فراهم کند و برای تمامی کاربران خانگی مناسب می باشد و یک ویژگی بسیار خوب دیگری که می توان در این دستگاه دید سازگاری کامل با روتر سایر برندهای موجود در بازار می باشد.این دستگاه همچنین از همگام سازی پسورد و نامگذاری خودکار SSID پشتیبانی میکند.

جدیدترین تقویت کننده Wi-Fi شیائومی

اگر شما احتیاج به انعطاف بیشتری برای کنترل شبکه بی سیم خود را دارید و یا اینکه دستگاهی می خواهید که در خارج از خانه نیز جوابگوی شما باشد می توانید از Xiaomi Mi WiFi Amplifier استفاده کنید شما می توانید این دستگاه را به کامپیوتر، روتر و یا حتی چندراهی برق خود وصل کنید و از این دستگاه استفاده کنید.

ویژگی های کلیدی:
اندازه: ۸۰×۷۰×۵۴ mm
سرعت انتقال اطلاعات: ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه (۳۰۰Mbps)
فرکانس قابل پشتيباني : ۲٫۴ گيگاهرتز
ویژگی های پیشرفته : OFDM ، WPS ، SSID naming
دمای قابل تحمل برای دستگاه : ۰-۴۰ درجه سانتی گراد
رطوبت قابل تحمل برای دستگاه ۱۰%-۹۰% RH (رطوبت نسبی)
مصرف برق: ۴٫۲W
سیستم عامل سازگار: Android , iOS

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *