معرفی محصول

جعبه گشایی پلوپز هوشمند Xiaomi Mi IH

ما امروزه در دنیایی زندگی میکنیم که خوردن غذای سالم به یک امر مهم تبدیل شده است اما جنبه دیگر و حتی مهمتری که غذا برای برخی افراد به خصوص ما ایرانی ها دارد کیفیت پخت و طعم غذا می باشد . یکی از مهمترین موادی که در آشپزی استفاده میشود برنج می باشد که پخت آن بعضی اوقات در به یک چالش تبدیل میشود . اما اینجاست که شیائومی با دستگاه پلوپز هوشمند IH به کمک ما می آید با استفاده از این پلوپز شما می توانید یک وعده غذای لذیذ برای خانواده خود آماده کنید.فقط کافی است که برنج خود را همراه با مقداری آب درون این پلوپز بریزید و دستگاه را به حال خود رها کنید و بعد از پخت میتوانید از برنج خود لذت ببرید.

درون پلوپز هوشمند IH علامت گذاری شده و شما می توانید بر اساس آن میزان برنج و آبی که نیاز دارد را درون پلوپز بریزید. ما برای اینکه دستگاه را بررسی کنیم چند بار از ان استفاده کردیم در اولین استفاده برنج ما کمی خشک شد که ان هم به دلیل استفاده از برنج ارگانیک بود پس در استفاده بعدی یک مقدار بیشتر از انچه درون ظرف علامت گذاری شده بود اب ریختیم و نتیجه کاملا رضایت بخش بود .

علاوه بر این موارد، این پلوپز هوشمند شیائومی، به همراه بخارپزی ارائه می‌شود که با استفاده از مواد درجه غذایی PP ساخته شده است. این مواد ایمن بوده و قابلیت تحمل دمای بالا را دارد. برجسته‌ترین ویژگی این پلوپز، استفاده از گرمایش الکترومغناطیسی IH بوده که از طریق القای الکترومغناطیسی انجام می‌شود. این ویژگی، یک قدرت گرمایش قوی تولید می‌کند و رسانایی گرمایی عالی به همراه انتقال گرما از طریق همرفت دارد که اطمینان می‌دهد که غذا در کمترین زمان ممکن پخته شود و تمام بخش‌ها به طور یکسان پخته شده‌اند. این پلوپز با یک لنت درونی به ضخامت ۳ میلی متر، گرما را حفظ می‌کند.

در ادامه با تصاویر جعبه گشایی پلوپز هوشمند IH شیائومی با ما همراه باشید

و همچنین ویژگی جذاب دیگری که در این پلوپز وجود دارد قابلیت اتصال آن به برنامه Mi Home App می باشد با استفاده از این برنامه شما می توانید پلوپز خود را با استفاده از گوشی خود کنترل کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *