معرفی محصول

جعبه گشایی چراغ مطالعه هوشمند شیائومی Philips EyeCare 2

جعبه گشایی چراغ مطالعه هوشمند شیائومی Philips EyeCare 2

جعبه گشایی چراغ مطالعه هوشمند شیائومی Philips EyeCare 2

 

به بخش دوم از بررسی محصولات Mi خوش آمدید، امروز اجازه دهید در مورد تمام همکاری های جدید بین دو شرکت شیائومی و فیلیپس صحبت کنیم و چراغ رومیزی محافظ چشم Mijia Philips ورژن ۲ را به شما معرفی کنیم. ما نسخه ی اول آن را پیشتر بررسی کرده بودیم و حالا نسخه ی دوم تولید شده است. چه چیزی ارتقا یافته است؟ نسخه ی اول جعبه ای شکل بود، یک چراغ مطالعه ی کامل که شما در هر مغازه ای می توانستید پیدا کنید و فقط قابلیت کنترل از طریق نرم افزار میجیا را داشت. اینبار اما انعطاف پذیر شده است، و نه فقط آن که در حالت مطالعه هم به ۳ نوع مختلف بهبود یافته است : حالت مطالعه کودکان ، حالت مطالعه بزرگسالان و حالت مطالعه ی کامپیوتر شخصی.

همچنین یک ارتقای دیگر هم وجود دارد و آن وجود چراغ هایی در دو سمت جانبی است که در عکس های زیر آن ها را مشاهده خواهید کرد. شما بصورت آزادانه می توانید به روشن یا خاموش کردن این چراغ ها از طریق فشار دکمه ای که در بین دکمه های روی پایه ی چراغ تعبیه شده، اقدام کنید.

محتوای جعبه :

 

 

 

 

جعبه گشایی چراغ مطالعه هوشمند شیائومی Philips EyeCare 2

 

جعبه به گونه ای آماده شده و در درون آن به اندازه ی کافی از فوم استفاده شده تا از تکان نخوردن به سمت چپ و راست هنگام حمل آن، اطمینان حاصل گردد. داخل جعبه یک دفترچه راهنما به زبان چینی، یک آداپتور برق و خود چراغ را توانستیم ببینیم.

تصاویر محصول :

 

 

 

این چراغ مطالعه هوشمند شیائومی جدید بسیار فشرده بوده و نسبت به نسخه ی پیشین فضای کمتری را اشغال می کند. چیزی که ما کمبود آن را حس کردیم نبودن درگاه یو اس بی بود که در نسخه ی قبلی وجود داشت. روی هم رفته برای این طراحی منحصربفرد همراه با انعطاف پذیری بسیار خوبی که داشت می توانیم نمره ی ۹ از ۱۰ بدهیم.

مراحل اتصال نرم افزار میجیا :

 

 

اتصال به نرم افزار میجیا بسیار آسان است، تمام چیزی که نیاز دارید دانلود نرم افزار میجیا از اپ استور Mi، گوگل پلی و اپ استور اپل است. کافیست اتصال وای فای خود را روشن کنید و پس از اتصال به چراغ رومیزی حتی زمانی که در خانه یا اداره نیستید آن را کنترل کنید. روی گزینه ی انتخاب دستی زده و سپس گزینه ی Philips Eyecare Lamp را از لیست انتخاب کنید، به شما پیامی مبنی بر اینکه به کدام مودم وصل می شوید نشان داده می شود که با زدن رمز مودم، همه چیز بصورت اتوماتیک توسط نرم افزار انجام می گیرد. به همین سادگی.

چراغ مطالعه هوشمند شیائومی در هنگام کار :

 

 

من اینجا تفاوت میزان نور و روشنایی همراه با نور چراغ هایی که از اطراف روشن می شوند و در بالای متن به آن اشاره شد را نشان دادم.

گواهی کیفیت محصول :

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *