معرفی محصول

حسگر تشخیص نشتی آب Aqara ؛ گجتی که برای هر خانه لازم است

aqara

زوجی را که تصور کنید که تازه باهم ازدواج کرده و قصد دارند به ماه عسل بروند. این زوج پس از بستن فلکه های گاز و آب و خاموش کردن کنتور برق از خانه خارج شده و عازم سفر می شوند. آن ها پس از تمام شدن سفر و به محض ورود به خانه می بینند که آب تمام خانه را برداشته و تا زانو می رسد؛ اتفاقی که دلیل آن ترکیدگی لوله آب بوده است.

حسگر تشخیص نشتی آب Aqara

یا فردی را تصور کنید که کارش دیر شده و به خاطر عجله زیاد فراموش می کند پنجره اتاق را ببندد. تا زمانی که این فرد به خانه برگردد هوای طوفانی و ورود باران از پنجره باعث  وارد شدن خساراتی به  فرش ها، کفپوش، کابینت و کمدها شده است.با استفاده از حسگر تشخیص نشتی آب Aqara شیائومی می توان از چنین اتفاقاتی جلوگیری کرد. این حسگر دارای استاندارد IP67 بوده و برای هشدار نشتی آب طراحی شده است. این حسگر را می توانید زیر سینک، کنار ماشین لباسشویی، پشت توالت یا لبه پنجره قرار دهید. در صورت تماس حسگر با آب اعلانی را به گوشی شما فرستاده یا شروع به پخش آلارم هشدار می کند.

حسگر تشخیص نشتی آب Aqara

حسگر تشخیص نشتی آب Aqara محصول شرکت mijia است(یکی از شرکت های زیرمجموعه شیلئومی) . این حسگر که از پروتکل ZigBee پشتیبانی کرده و می توان آن را از طریق ابزارهای واسط به دیگر حسگرها متصل کرد. برای مثال اگرحسگر Aqara را به یک سوکت Aqara هوشمند متصل کرده و الگوریتم فعالسازی را تنظیم کنید در صورتی که حسگر نشتی آب را تشخیص دهد دستور قطع جریان برق دستگاه های متصل به به سوکت هوشمند را صادر می کند. همچنین می توانید از فلکه های آب الکتریکی استفاده کنید که در صورت تشخیص نشتی آب توسط حسگر Aqara بصورت خودکار جریان آب را قطع می کنند.

حسگر تشخیص نشتی آب Aqara

قصد رفتن به تعطیلات را دارید اما از سالم بودن کامل شیرهای آب مطمئن نیستید؟ می توانید حسگر Aqara را نزدیک شیرهای آب قرار دهید تا در صورت وقوع نشتی به شما خبر دهد و شما نیز از همسایگان یا دوستان بخواهید که به خانه شما رفته و به مشکلات احتمالی رسیدگی کنند. گاهی مسائل کوچک می توانند در زندگی ما تغییرات بزرگ ایجاد کنند، برای مثال این حسگر کوچک می تواند با اعلام هشدار نشتی آب از اسیب دیدن فرش های گرانبها، کفپوش های چوبی، مبلمان و کابینت جلوگیری کرده و بدین ترتیب باعث شادی شما شود.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *