معرفی محصول

درک بهتر از فیلتر دستگاه هوشمند تصفیه هوا شیائومی

می توانید تصور کنید فیلتر دستگاه هوشمند تصفیه هوا شیائومی در طول روز با چه ذراتی در تماس است؟ گرد و غبار، آلودگی، مو، پرز، دود سیگار و ذرات PM2.5 تنها قسمتی از آن است. کسانیکه دستگاه تصفیه هوا مناسب ندارند باید تمامی این ذرات را وارد ریه های خود کنند.


فیلتر دستگاه هوشمند تصفیه هوا شیائومی پس از مدتی استفاده که البته نسبت به محل استفاده می تواند زمان های متفاوتی داشته باشد، نیاز به تعویض دارد. در در تصاویر زیر یک فیلتر هوای استفاده شده را مشاهده می کنید که بخش های داخلی آن را موشکافی کرده است . در اولین لایه شبکه پلاستیکی فیلتر است که وظیفه آن جلوگیری از ذرات گرد و غبار می باشد.


بعد از آن فیلتر HEPA دیده می شود. این فیلتر که به صورت ۳۶۰ درجه در اطراف فن دستگاه قرار دارد، از الیاف ضخیم فشرده ساخته شده و شبیه یک شبکه است. ساختار این قسمت به شکلی است که ذرات مضر کوچکتر جذب شوند، اما هوا به آسانی عبور می کند.
و این هم لایه ای که از همه لایه های دیگر جذاب تر است ،فیلتر کربن . لایه ای از گرانول های فعال کربنی که بوی بد و سموم هوا را فیلتر می کند و هوای دلپذیری تولید می کند.
اگر کیفیت هوا برای شما اهمیت دارد و در منزل کودک یا سالمند دارید، دستگاه هوشمند تصفیه هوا شیائومی وسیله ای ضروری برای شما در خانه است. و اگر از افراد خوش شانسی هستید که تا به حال هرگز با کیفیت هوا مشکلی نداشته، حضور این دستگاه آسیبی به سلامتی شما نخواهد رساند. به هر حال پیشگیری بهتر از درمان است!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *