معرفی محصول

دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی نسخه ۲ ؛ تجربه نوشیدن آبی سالم

مهم نیست ما چقدر سعی کنیم از مشکل آلودگی آب فرار کنیم . این یک مشکل جهانی است و هر روزه کشورهای بیشتری را تحت تاثیر قرار می دهد.متاسفانه هر چقدر که تکنولوژی و صنعت توسعه پیدا میکنند ما مشکلات شدیدتری در محیط زیست خود پیدا میکنیم و این مشکلات بر کیفیت آب و هوای اطراف ما تاثیر می کذارند.

دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی

بیشتر ما با خطراتی که در آب آلوده مخفی شده است مقابله نمیکنیم.اما امروز دستگاهی را به شما معرفی میکنیم که توانایی بالایی برای مقابله با این خطرات دارد دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی نسخه ۲ .

دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی

این دستگاه یک تصفیه کننده قوی می باشد و ابعاد آن بسیار جمع و جور می باشد(۲۶۰×۲۰۵×۴۱۰ میلی متر). برای اطمینان از اینکه این گجت مناسب تمامی شیر های آب باشد، دارای چند آداپتور با سایزهای مختلف می باشد.

دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی

دستگاه تصفیه آب شیائومی

استفاده از دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی نسخه ۲ بسیار آسان می باشد تنها کافی آداپتور را به شیر آب متصل کنیم و سپس شیر آب را باز کنیم و در این حین باید رنگ شاخص روی نازل را مشاهده کنیم و هنگامی که آبی رنگ شد به این معنی است که اب می تواند تصفیه شود.

دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی نسخه 2

نکته مهم این است که شما نباید در این دستگاه از آب داغ استفاده کنید(بیشتر از ۳۸ درجه سلسیوس) اگر شما از آب داغ استفاده کنید به محض ورود آب داغ به درون دستگاه حالت حفاظت به صورت خودکار فعال می شود.

دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی

دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی

با دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی نسخه ۲ می توانید روزانه بیش از ۱۴۴۰ لیتر آب را تصفیه کنید. سیستم تصفیه این دستگاه شامل ۴ فیلتر مختلف می شود:
۱- فیلتر پر شده با پنبه – جلوگیری از عبور ذرات درشت مانند شن و ماسه و جلبک و ….
۲- فیلتر ساخته شده از کربن فعال گرانول – از بین بردن کلر و همچنین بوی نامطبوع آب
۳- فیلتر حفاظت بیوشیمیایی (اسمز معکوس) – از بین بردن آنتی بیوتیک ها، باکتری ها، فلزات سنگین و میکروارگانیسم ها
۴- فیلتر ساخته شده از پوسته نارگیل و گرانول زغال چوب – مرحله نهایی  تصفیه که در آن ذرات باقی مانده از بین می روند.
هر یک از این فیلترها چراغ خودش را دارد که در بالای دستگاه قرار گرفته اند. اگر هر یک از این چراغ ها به صورت نارنجی چشمک زن دربیایند به این معنی است که فیلتر باید به زودی عوض شود و اگر به صورت نارنجی ثابت درایند به این معنی است که فیلتر باید فورا عوض شود.

شیائومی

با توجه به قابلیت اتصال دستگاه به گوشی هوشمند، شما می توانید کیفیت آب قبل و بعد از تصفیه را مشاهده کنید و همچنین به کنترل فیلتر ها و میزان کارایی آنها بپردازید. وقتی که میخواهید دستگاه را برای اولین بار به گوشی خود وصل کنید باید دکمه های “Select” و “Reset” را با هم نگه دارید تا چراغ WiFi از حالت چشمک زن نارنجی خارج شود و هنگامی که رنگ این چراغ به رنگ آبی تبدیل شد یعنی اتصال با گوشی شما برقرار شده است.

دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی 2

دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی

به یاد داشته باشید که نوشیدن آب آلوده برای سلامتی شما مضر است!

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *