اخبار

با دستگاه تصفیه هوا خودرو شیائومی مدل Mijia سفر خود را دلپذیر کنید

هوا چیزی است که بدون آن زندگی در سیاره ما غیر ممکن است. گاهی اوقات یک شهر بزرگ و توسعه یافته و صنعتی، تمام رویاها را برای تنفس هوای تازه نابود می کند. به ویژه هنگامی که ما برای رفتن به خانه یا محل کار از وسایل نقلیه شخصی استفاده می کنیم . در حین رانندگی اگر تعداد زیادی ماشین اطراف شما باشد، این احساس به شما دست میدهد که اکسیژن زیادی در شش های شما وجود ندارد.

دستگاه تصفیه هوا خودرو شیائومی مدل Mijia

دستگاه تصفیه هوا خودرو مدل Mijia توسط شیائومی وارد بازار شده است و بخشی از برنامه “خانه هوشمند” این شرکت می باشد.بعد از اینکه دستگاه های تصفیه کننده هوا خانگی بسیار محبوب شدند، برخی از کاربران شروع به حمل آنها در وسایل حمل و نقل عمومی کردند. با توجه به مشکلات آلودگی اخیر، شرکت شیائومی تصمیم گرفت تا تصفیه کننده هوا را برای خودرو تحت نام تجاری MiJia وارد بازار کند. و برای کسانی که بیشتر از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می کنند، این شرکت همچنین ماسک تنفسی میجیا شیائومی را روانه بازار کرد.
دستگاه تصفیه هوا خودرو شیائومی مدل Mijia کاملا جمع و جور است و به راحتی می تواند در ماشین قرار بگیرد.اندازه آن ۱۱۲ × ۱۱۲ × ۳۸۰ میلی متری میباشد و تنها ۱٫۵ کیلوگرم وزن دارد.

دستگاه تصفیه هوا خودرو شیائومی مدل Mijia

دستگاه تصفیه هوا خودرو شیائومی مدل Mijia براحتی قابل نصب بر روی صندلی عقب خودرو میباشد، این دستگاه دارای کمربندی هست که به راحتی می توان آن را به صندلی عقب خودرو وصل کرد. به گفته سازنده، صندلی عقب خودرو محلی است که دستگاه تهویه هوا میتواند تهویه هوا را به طور مؤثرتری انجام دهد. در داخل دستگاه، یک فیلتر H11 ازشرکت Toray نصب شده است، که این فیلتر در آزمایشگاه های مختلف استفاده می شود، مکانهایی که استانداردهای بهداشتی بسیار دقیق میباشد. طبق ادعای شیائومی تعویض فیلتر بیشتر از ۱۰ ثانیه طول نمی کشد.

دستگاه تصفیه هوا خودرو شیائومی

این وسیله قادر به مقابله با گرد و غبار و قطرات مایع ، موی حیوان خانگی و بوی ناخوشایند است.

دستگاه تصفیه هوا خودرو شیائومی مدل Mijia

دستگاه تصفیه هوا خودرو شیائومی مدل Mijia دارای نرخ بالای CADR (نرخ تحویل هوای تمیز) است و سرعت تصفیه هوای آن حدود ۶۰ متر مکعب در ساعت است. این امکان به دلیل استفاده از موتور شرکت ژاپنی NSK و شرکت الکترونیک Melexis باشد. یکی از نکات مهم این دستگاه ، میزان صدای تولیدی آن میباشد که برابر با ۴۲دسی بل می باشد.بنابراین نباید نگران باشید که دستگاه تصفیه هوا خودرو شیائومی مدل Mijia باعث ایجاد سر و صدای زیادی شود.

دستگاه تصفیه هوا خودرو

این تصفیه کننده هوا می تواند، هوا را در یک ماشین معمولی در ۳ دقیقه و در یک مینی بوس در حدود ۷ دقیقه تمیز و تازه کند. کمربند ایمنی این محصول از مواد مقاوم در برابر ضربه ساخته شده و قابل اعتماد است.

دستگاه تصفیه هوا خودرو شیائومی

دستگاه تصفیه کننده را می توانید از طریق اپلیکیشن Mi Home کنترل کنید، در این اپلیکیشن شما می توانید نه تنها سرعت تصفیه هوا را تنظیم کنید، بلکه همچنین یک اعلان برای تعویض فیلتر دریافت می کنید.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *