اخبار

دستگاه دیسپنسر آب رومیزی شیائومی همانند تصفیه آب عمل می کند

دستگاه دیسپنسر آب رومیزی شیائومی همانند تصفیه آب عمل می کند

محصولات شیائومی علی رغم اینکه همیشه از طراحی سنتی مینیمالیستی برخوردار هستند ، معمولاً به دلیل براق بودن شناخته می شوند این نوع طراحی به نظر نمی رسد به زودی تغییر کند و ما این واقعیت را دوست داریم. این غول فناوری چینی به تازگی محصول جدیدی را تحت سرمایه گذاری جمعی با طراحی مینیمالیستی جالب به بازار عرضه کرده است. این محصول با نام Mi Desktop Water Dispenser با قیمت ۱۴۹۹ یوان ( تقریباً ۲۲۵ دلار) خرده فروشی می شود ، اما قیمت سرمایه گذاری جمعی ۱،۲۹۹ یوان ( تقریباً ۱۹۵ دلار) را دارد.

دستگاه دیسپنسر آب رومیزی شیائومی همانند تصفیه آب عمل می کند
دستگاه دیسپنسر آب رومیزی شیائومی یک دستگاه با قابلیت درست کردن نوشیدنی گرم فوری با قابلیت تصفیه آب می باشد. شما می توانید در هر زمانی بدون نیاز به انجام هر نوع روش نصبی ، از آب تازه و تصفیه شده استفاده کنید. شیائومی می گوید این دستگاه دارای قابلیت فیلتراسیون حرفه ای osmosis معکوس RO)  ) است. روش فیلتراسیون این دستگاه همانند تصفیه آب شیائومی می باشد. این دستگاه تصفیه عمیق ۶ مرحله ای را انجام می دهد و آب فیلتر شده می تواند به طور مستقیم مصرف شود.دستگاه دیسپنسر آب رومیزی شیائومی همانند تصفیه آب عمل می کند

از نظر طراحی ، دستگاه دیسپنسر آب رومیزی شیائومی به یک صفحه OLED مجهز است که می تواند اطلاعاتی همانند حالت آب ، دمای آب ، حجم آب ، عمر عنصر فیلتر ، وضعیت کار و یادآوری های تغییر آب را در یک زمان نشان دهد. قدرت این دستگاه ۲۱۰۰ وات می باشد و ظرفیت تصفیه ۲۰۰۰ لیتر آب را دارد. این دستگاه از گرم شدن سریع آب با دمای ۱ درجه سانتیگراد آب در ۳ ثانیه پشتیبانی می کند. مخزن آب قابل جدا شدن است و ظرفیت آن ۵ لیتر است.
علاوه بر این ، این دستگاه از اتصال به برنامه MIJIA پشتیبانی می کند و میتوانید حالت خروجی آب را از طریق تنظیمات موجود در برنامه سفارشی کنید. فقط با فشار یک دکمه می توان حالت خروجی آب سفارشی را با دستگاه همگام کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *