اخبار

دماسنج هوشمند Miaomiaoce ؛ دماسنجی که برای کودکان طراحی شده‌است!

دماسنج هوشمند Miaomiaoce

تب‌سنج‌های قدیمی که همانند دماسنج‌های جیوه‌ای که از جنس شیشه ساخته شده‌اند، به شدت حساس و شکستنی هستند. حتی محتاط‌ترین کودکان هم، به طور اتفاقی ممکن است آن را بشکنند و به جیوه خطرناک درون آن اجازه دهند تا آزاد شود. اما آیا هر دماسنجی باید به عنوان تب‌سنج برای تشخیص دمای بدن کودکان استفاده شود؟

دماسنج هوشمند Miaomiaoce

دکترها این را پیشنهاد نمی‌کنند. نه‌تنها به خاطر جنس شیشه‌ای آن که امکان آسیب‌رسانی را افزایش می‌دهد و باعث خارج شدن بخارات جیوه می‌شود که سمی است، بلکه به این علت که اگر در فرآیند دماسنج، در وضعیت مناسب قرار نگرفته باشد، احتمال خطا در خواندن درجه دما، افزایش می‌یابد و خب همه کودکانی که ما می‌شناسیم، معمولاً خیلی سخت برای مدت طولانی، یا حتی یک دقیقه، یک جا آرام و ثابت قرار می‌گیرند، حتی وقتی مریض هستند؛ بنابراین سنجش درست تب آن‌ها کاری مشکل است.

دماسنج هوشمند Miaomiaoce

دماسنج هوشمند Miaomiaoce

دماسنج هوشمند Miaomiaoce

اما دیگر لازم نیست با این مشکلات دست و پمجه نرم کنید! یکی از شرکت‌های همکار شیائومی به نام Miaomiaoce، تب‌سنجی برای کودکان ساخته است. این دماسنج طراحی جذابی دارد و از حسگری ساخته شده است که دمای بدن را می‌سنجد و به بلوتوث شما متصل می‌شود. یعنی شما می‌توانید با اتصال بلوتوثی با حسگر، دمای بدن کودک را در گوشی هوشمند یا تبلت خود، در هر زمان که میخواهید، بخوانید.

استفاده از دماسنج هوشمند Miaomiaoce ، بسیار آسان است. دستگاه، در ظاهر شبیه یک قرص آبی رنگ است. تب‌سنج را می توان به نزدیک قفسه‌سینه یا پشت کمر کودک وصل کرد. درون بسته دماسنج، چیزی شبیه برچسب وجود دارد که به وسیله آن، می‌توان حسگر دماسنج را به جایی که می‌خواهید روی بدن کودک متصل کنید. بعد از آن، وقتی این است که اتصال دماسنج را با گوشی هوشمند خود برقرار کنید و نرم‌افزار را باز کنید.

دماسنج هوشمند Miaomiaoce

ایده این‌گونه دماسنج ها، این است که شما به صورت مداوم دمای بدن کودک خود را بدانید، بدون آن‌که، وقت و بی‌وقت در شب، از جای خود بلند شوید و به سراغ کودک خود بروید. گوشی هوشمند شما، در صورتی‌که دمای بدن کودک شما از حد طبیعی آن افزایش یا کاهش پیدا کند، به شما اخطار می‌دهد.

دماسنج هوشمند Miaomiaoce

دماسنج هوشمند Miaomiaoce ، برای پوست کودک شما، مضر نیست. جنسی که این تب‌سنج از آن ساخته شده، شامل موادی ضدحساسیت است که به هیچ‌وجه به روی پوست کودک شما ناراحتی و یا آسیبی ایجاد نمی‌کند. به علاوه باید گفت که این تب‌سنج هیچ‌گونه موجی از خود ساطع نمی‌کند، پس لازم نیست در این‌که شب‌ها آیا باید آن را در مجاورت کودک یا روی بدن آن قرار دهید یا خیر، دچار تردید شوید!

دماسنج هوشمند Miaomiaoce

دماسنج هوشمند Miaomiaoce ، وسیله ای است که باید در اختیار هر پدر و مادری باشد. واقعاً باید از شیائومی ممنون بود که نه‌تنها گوشی‌های هوشمند و لوازم‌خانگی خود را به‌روز و عالی می‌سازد، بلکه لوازم و دستگاه‌هایی را می‌سازد که از کودک ما، محافظت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *