همه گوشی هایی که رابط کاربری MIUI 9 را دریافت می کنند قابلیت تقسیم صفحه و مولتی تسکینگ ندارند

همه گوشی هایی که رابط کاربری MIUI 9 را دریافت می کنند قابلیت تقسیم صفحه و مولتی تسکینگ ندارند

اگر شما از جمله افرادی هستید که بی صبرانه منتظرید تا بروزرسانی رابط کاربری MIUI 9 برای گوشی شما توسط شیائومی ممکن شود، این مطلب می تواند ناامید کننده باشد. زیرا شیائومی یک خبر غافلگیرکننده داده و اعلام کرده است که تمام مدل های گوشی از ویژگی تقسیم صفحه و مولتی تسکینگ بهره مند نخواهند بود. این به این معنی است که حتی اگر به رابط کاربری MIUI 9 نیز بروزرسانی را انجام دهید اما گوشی شما در لیست زیر نباشد، امکان تقسیم صفحه برای شما فعال نخواهد شد.

رابط کاربری MIUI 9

شیائومی لیست مدل هایی را که از قابلیت تقسیم صفحه پشتیبانی خواهند کرد را منتشر کرده است و در کمال شگفتی، از ۳۶ مدل گوشی که بسته ی بروزرسانی MIUI 9 به آنها عرضه می شود، تنها ۱۶ گوشی قابلیت تقسیم صفحه را خواهند داشت. این ویژگی تنها بر روی اندروید ۷ یا نوقا امکان پذیر است و به همین دلیل نمی توان آن را برای دستگاه هایی که از نسخه های قبلی اندروید استفاده می کنند فعال کرد.

رابط کاربری MIUI 9

این لیست اعلام شده شامل گوشی های Mi Mix, Mi Note 2, Mi 6, Mi Max, Mi Max 2, Mi 5, Mi 5s و Mi 5s Plus می باشد. بقیه شامل Mi 5c و نسخه ی تازه منتشر شده Mi 5x، Mi 4s, Mi 4cm Mi Note top-end Version, Redmi Note 4x-Qualcomm version, Redmi 4x و Mi 3 است. هیچ ایرادی نمی توان به شیائومی گرفت زیرا این ویژگی تنها بر روی اندروید نوقا امکان پذیر است و در نتیجه نمی توان به شیائومی خرده ای گرفت.

ارسال دیدگاه

پیگیری سفارش
لیست مقایسه