رابط کاربری MIUI 9.2 با ویژگی ها و بهینه سازی های جدید رونمایی شد

رابط کاربری MIUI 9.2 با ویژگی ها و بهینه سازی های جدید رونمایی شد

رابط کاربری MIUI 9.2 با ویژگی ها و بهینه سازی های جدید رونمایی شد

پس از اعلام این خبر که شیائومی رابط کاربری MIUI 9 را برای ۴۰ دستگاه خود منتشر می کند ، نسخه جدیدی از رابط کاربری خود یعنی MIUI 9.2 را برای برخی از آخرین گوشی های هوشمند خود منتشر کرده است. با توجه به اینکه این یک بروزرسانی اصلی نیست، تنها چند تغییر و بهبود نسبت به نسخه اصلی وجود دارد، اما لازم به ذکر است در این رابط کاربری چند ویژگی جالب اضافه شده اند. رابط کاربری MIUI 9.2 تنها برای دستگاههایی که قبلا به رام جهانی پایدار V9 بروزرسانی شده اند منتشر خواهد شد. سایر دستگاه ها باید تا زمانی که نسخه به روز جهانی پایدار خود را دریافت کنند منتظر انتشار این نسخه باشند.

با توجه به تغییرات، رابط کاربری MIUI 9.2 ویژگی های با ارزشی مثل یک ویرایشگر گالری جدید و برنامه Mi Video را برای کاربران به ارمغان آورده است. علاوه بر این، برای رفع آسیب پذیری های امنیتی KRACK WPA2 و رفع اشکال اعلان دوگانه در WhatsApp و Telegram که در نسخه قبلی وجود داشت، اصلاحاتی صورت گرفته است. ظاهر رابط کاربری ساده شده است و در آپدیت جدید اپلیکیشن Mi Mover می تواند انتقال اطلاعات را بعد از راه اندازی مجدد نیز ادامه دهداین بدان معنی است که اگر شما داده های خود را از یک گوشی به گوشی دیگری انتقال می دهید و اتصال هات اسپات شما قطع شود، بطور خودکار اتصال بازگردانده می شود و انتقال اطلاعات از همان نقطه ادامه می یابد. در این بروزرسانی همچنین قابلیت تشخیص لحظه ای فاصله توسط سنسور فاصله سنج اضافه شده و کاربران با استفاده از این ویژگی می توانند مطابق نیاز خود صفحه نمایش را روشن و یا خاموش کنند.

همچنین برخی از اصلاحاتی برای سنسور اثر انگشت و مسائل مربوط به سازگاری با نرم افزار های شخص سوم در دستگاه های تمام صفحه به وجود آمده است. از بهینه سازی های جزئی در رابط کاربری MIUI 9.2 می توان به بهینه سازی صفحه نمایش، تم ها، برنامه قفل، تابع پشتیبان گیری و حساب کاربری Mi اشاره کرد. نسخه پایدار این به روز رسانی برای گوشی های Xiaomi Mi Mix 2، Xiaomi Redmi Note 4، Xiaomi Redmi 4، Xiaomi Redmi Y1، Xiaomi Redmi Y1 Lite و Xiaomi Redmi 5A منتشر شده است. متاسفانه، ما نمی دانیم که چه زمانی بروزرسانی برای سایر دستگاه دیگر این شرکت منتشر می شود.

ارسال دیدگاه

پیگیری سفارش
لیست مقایسه