معرفی محصول

رطوبت هوای خانه خود را با دستگاه بخور VIOMI تنظیم کنید

رطوبت هوای خانه خود را با دستگاه بخور VIOMI تنظیم کنید

پاییز و زمستان یکی از بدترین دشمنان پوست شماست.اگر در ماه های سرد سال از آن به درستی مراقبت نکنید ممکن است با پوستی خشک روبرو شوید. همچنین هوای خشک می تواند الکتریسیته ساکن ایجاد کند و احتمالا در بسیاری از موارد چنین مواردی دیده می شود: موهای فر،هنگامی که دستگیره و یا چیزی را لمس می کنید جرقه ای را حس می کنید که یک حس ناخوشایند است . برای حفظ رطوبت پوست خود و موهای خود و از بین رفتن مشکل الکتریسیته ساکن ، یک دستگاه بخور مانند دستگاهی که شرکت Viomi ساخته است بگیرید.

رطوبت هوای خانه خود را با دستگاه بخور VIOMI تنظیم کنیداین یکی از آخرین پیشرفت های شرکت Viomi است و دارای چند عملکرد مختلف می باشد. این دستگاه در واقع یک دستگاه بخور، پخش کننده عطر، پخش کننده موسیقی و یک چراغ خواب است. آیا شگفت انگیز نیست؟ در اطراف این دستگاه مرطوب کننده هوا و پخش کننده عطر شرکت Viomi یک مجرای هوا وجود دارد که وظیفه انتقال هوا را به صورت یکسان دارد. این دستگاه از یک دیفراگم در یک فرکانس فراصوتی (۱٫۷ میلیون بار در هر ثانیه) مرتعش می شود و این مسئله باعث ایجاد قطرات کوچک آب می شود. این قطرات ریز ایجاد شده باعث ایجاد یک هوای مه آلود مانند می شود.این حالت مه آلود رطوبت هوا را افزایش می دهد که به نوبه خود مانع از تولید الکتریسیته ساکن، لب های خشک و چاک خورده، گلوی خشک، پوست خشک و سایر مسائل می شود.

• گردش ۳ بعدی جریان هوا
• ارتعاشات فراصوتی با فرکانس ۱٫۷ میلیون بار بر ثانیه
• ایجاد مه رقیق
• مخزن آب ۲۰۰ میلی لیتر که به دستگاه توانایی ۶ ساعت کار می دهد

شما تمام روز کار کرده اید و از لحاظ جسمی و ذهنی خسته شده اید؟ شما می خواهید به خانه برسید و استراحت خوبی داشته باشید؟ چند قطره از عطر مورد علاقه خودتان را در دستگاه بچکانید و دستگاه بخور و پخش کننده عطر به آرام شدن شما کمک خواهد کرد. عطر در هر گوشه خانه شما پخش خواهد شد و خستگی روزانه شما را کاهش می دهد. باتوجه به ظرفیت مخزن دستگاه این وسیله می تواند تا حدود ۳ ساعت به پخش کردن عطر دلخواه شما ادامه ددهد.

رطوبت هوای خانه خود را با دستگاه بخور VIOMI تنظیم کنیدمخزن آب دستگاه بخور VIOMI می تواند ۲۰۰ میلی لیتر آب را در خود جای دهد و با یک بار پر کردن مخزن تا ۶ ساعت به کار ادامه می دهد. در حالت مه متناوب، می تواند حتی پخش کردن عطر را تا ۱۲ ساعت ادامه دهد و رطوبت هوای خانه شما را در طول شب تضمین کند. موسیقی یک همراه خوب برای آروماتراپی است. ترانه های آرام به خودی خود یک داروی طبیعی هستند و ترکیب انها با آرماتراپی فوق العاده می باشد.

دستگاه مرطوب کننده هوا مجهز به بلوتوث می باشد که می تواند با بسیاری از گوشی ها، لب تاپ ها ، تبلت و سایر دستگاه هایی که از فناوری بلوتوث پشتیبانی می کنند متصل شود. حداکثر فاصله ای که می تواند بین دستگاه مرطوب کننده و دستگاه بلوتوث شما برای اتصال باشد ۱۰ متر می باشد.
پخش صداهای صبحگاهی در جنگل و صدای امواج توفان – همه به بلندگوهای با کیفیت نیاز دارند. دستگاه بخور VIOMI به یک بلندگوی کالیبری بزرگ ۴۰ میلیمتری با دیافراگم کوچک مجهز است تا صدا بیشتر تولید کند.پخش صدا از قسمت پایین دستگاه انجام می شود و بطور ۳۶۰ درجه پخش می شود.

رطوبت هوای خانه خود را با دستگاه بخور VIOMI تنظیم کنیددر شب، این پخش کننده عطر و مرطوب کننده هوا نیز می تواند به یک چراغ خواب تبدیل شود. این دستگاه دارای ۱ چراغ با توانایی ایجاد ۴ رنگ مختلف را دارا می باشد، بنابراین شما می توانید در هر زمان رنگ مورد علاقه خود را برای ایجاد فضای رمانتیک و ایجاد محیط عاطفی و تخیلی بیشتر انتخاب کنید. شما همچنین می توانید رنگ مورد علاقه خود را در چراغ ثابت کنید واز دستگاه به عنوان یک چراغ مطالعه کوچک استفاده کنید.

رطوبت هوای خانه خود را با دستگاه بخور VIOMI تنظیم کنید

شیائومی و همکارانش همیشه به دنبال ایده هایی برای ساخت وسیله ای ایمن هستند، حتی زمانی که قرار به تولید یک دستگاه کوچک مانند یک پخش کننده عطر باشد. این شرکت تعدادی از فن آوری های ثبت شده، از جمله طراحی تونل باد، پوشش ضدآب را اعمال کرده است و به طور موثر ریسک خرابی دستگاه در هنگام تماس اجزاء آن با آب را کاهش داده است. این دستگاه همچنین دارای سنسور هوشمند است که شما را از طریق اپلیکیشن گوشی های هوشمند در زمانی که آب در دستگاه باقی مانده و یا سطح آب در دستگاه پایین تر از ۵۰ میلی لیتر باشد شما را مطلع می کند. دستگاه بخور VIOMI به طور خودکار خاموش خواهد شد تا به شما آرامش خاطر دهد.

رطوبت هوای خانه خود را با دستگاه بخور VIOMI تنظیم کنیدآیا در مورد کیفیت خواب خود نگرانید؟ دستگاه بخور VIOMI دارای طراحی بی صدا است که صدای کمتر از ۳۰ db را تولید می کند و در هنگام شب شما را اذیت نمی کند.در حال حاضر، بخور و پخش کننده عطر شرکت Viomi در دو نسخه عرضه می شود: نسخه استاندارد و یک نسخه با بلوتوث ۴٫۰٫ صرف نظر از نسخه ای که انتخاب می کنید، این دستگاه یک همراه ضروری در خانه شما خواهد بود تا استرس خود را پس از یک روز کاری طولانی کاهش دهید.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *