اخبار

رندر جدیدی از گوشی Mi 7 منتشر شد

رندر جدیدی از گوشی Mi 7 منتشر شد

شرکت شیائومی در یک حرکت غیر معمول به جای اینکه اولین پرچمدار سال جدید خود را از سری اصلی Mi منتشر کند یک گوشی از سری Mi MIX منتشر کرد. گوشی Mi MIX 2S در واقع نسخه قوی تر گوشی Mi MIX 2 می باشد که همه ویژگی هایی که ما نتظار داشتیم در گوشی Mi 7 مشاهده کنیم را در خود دارد. رندر جدیدی از گوشی Mi 7 را منتشر شده است که طراحی جدیدی را برای این گوشی ارائه می دهد.

در این رندر یک زبانه‌ باریک در بالای صفحه نمایش گوشی Mi 7 مشاهده می شود. هر چند این مسئله همچنان تایید نشده است اما انتظار می رود که این ویژگی وجود داشته باشد. دز گوشی جدید سری MIX همچنان دوربین در قسمت پایین صفحه نمایش قرار دارد ولی در گوشی Mi 7با وجود یک صفحه نمایش تمام صفحه و زبانه بالای صفحه به احتمال زیاد دوربین سلفی به زبانه بالای صفحه منتقل می شود.همچنین در این رندر سنسور اثر انگشت در صفحه نمایش قرار گرفته است و دیگر این سنسور در پشت گوشی قرار ندارد.به نظر می رسد این گوشی همچنین قابلیت باز کردن قفل گوشی با چهره را دارد.

در این رندر منتشر شده بدنه پشتی گوشی از جنس قلز می باشد که اگر این گوشی بخواهد از قابلیت شارژ بی سیم پشتیبانی کند پس این رندر اشتباه می باشد. برای این که این گوشی قابلیت شارژ بی سیم را داشته باشد باید بدنه پشتی آن از جنس شیشه و یا سرامیک باشد.

هنوز زمان انتشار این گوشی منتشر نشده است و به نظر نباید به این زودی ها منتظر این گوشی باشیم و به نظر می رسد شیائومی در حال حاضر برای اینکه فروش Mi MIX 2s کاهش پیدا نکند از گوشی Mi 7 رونمایی نمی کند و ما باید چند ماه بیشتر منتظر ما اینکه این گوشی باشیم.

برچسب ها:

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *