اخبار

رندرهای جدیدی از گوشی Redmi Note 5 منتشر شد

رندرهای جدیدی از گوشی Redmi Note 5 منتشر شد

طبق گزارش های قبلی شیائومی تولید گوشی redmi note 5 را کنار گذاشته و بجای آن گوشی redmi 5 plus را بعنوان جانشین سری note معرفی خواهد کرد که اگرچه هیچگونه تأیید رسمی از طرف شیائومی برای این مسئله صورت نپذیرفت اما هنوز با اطمینان نمی توان درمورد آینده گوشی redmi note 5 با اطمینان صحبت کرد. به تازگی یک تصویر رندر شده از گوشی redmi note 5 بر روی سطح اینترنت منتشر شده است که هرچند بسیار شبیه به نسخه قبلی می باشد اما تفاوت هایی نیز مشاهده می شود.

در تصویر جدید حاشیه صفحه نمایش گوشی بسیار کم می باشد. حاشیه صفحه نمایش این گوشی بسیار باریکتر از گوشی های redmi 5 و redmi 5 plus می باشد. حاشیه پایینی صفحه نمایش این گوشی نسبت به گوشی mi mix 2 بسیار کمتر می باشد و این مسئله به این معنی است که دوربین و سنسور های این گوشی در قسمت بالایی صفحه نمایش قرار گرفته اند. اگر گوشی redmi note 5 با این طراحی منتشر شود به طور قطع به عنوان یک رقیب در زمینه نسبت صفحه نمایش به بدنه برای گوشی های میان رده خواهد بود.

طراحی پشت گوشی شبیه به سایر گوشی های redmi می باشد. خط های نقره ای آنتن در بالا و پایین گوشی، گوشه های خمیده و لوگوی شیائومی همانند همیشه می باشد، البته نوع طراحی دوربین کمی متفاوت می باشد. سنسورهای دوربین دوگانه مشابه به هم می باشند. طبق تصاویر منتشر شده دوربین پشتی این گوشی دارای فلش LED نمی باشد که البته احتمالاً فلش ها در سمت راست و در جایی که ما نمی بینیم قرار دارند. در زیر دوربین دوگانه نیز شاهد حضور سنسور اثر انگشت می باشیم. تا کنون هیچگونه تأییدی در مورد انتشار گوشی redmi note 5 منتشر نشده است و باید برای اطلاعات معتبر کمی بیشتر منتظر بمانیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *