اخبار

روتر آینده AX3600 Wi-Fi 6 شیائومی مبتنی بر پلتفرم شبکه میزان سرمایه گذاری کوالکام

شیائومی سرانجام تأیید کرده است که از روتر جدید Wi-Fi 6 خود یعنی Xiaomi AIoT AX3600 را در مراسم راه اندازی آنلاین Xiaomi Mi 10 در تاریخ ۱۳ فوریه رونمایی خواهد کرد. وجود این روتر برای اولین بار توسط ایستگاه گفتگوی دیجیتال چند روز گذشته آشکار شد. اما امروز ، این شرکت همچنین فاش کرده است که روتر جدید بر اساس پلتفرم Qualcomm Networking Pro 600 Wi-Fi 6 ساخته خواهد شد ، که اساساً برای روترهای سطح سازمانی ساخته شده است.
شیائومی خاطرنشان کرده است که روتر Wi-Fi Mi AIoT AX3600 اولین روتری است که از یک پلتفرم درجه سازمانی برای بازار مصرف استفاده می کند. در تصویری که در حساب کاربری Weibo شرکت به اشتراک گذاشته شده است ، می توانیم ببینیم که این روتر توسط پلتفرم IPQ8071 Qualcomm تغذیه می شود. این چیپ ساز توضیح می دهد که این پلتفرم “معماری ایده آل برای روترهای خرده فروشی ، سیستم های شبکه Meshدو رادیویی ، دروازه های باند پهن و همچنین برنامه های سازمانی و کلاس حامل است.”
Wi-Fi 6 با عصر جدید نویدبخش بهینه سازی مصرف انرژی و قابلیت های پوشش روتر با پشتیبانی از اتصال همزمان با سرعت بالا می باشد. از دیگر مزایای این اتصال نسل جدید می توان به تأخیر کلی کلی و سرعت بالای انتقال داده اشاره کرد. ما می توانیم طی دو روز آینده انتظار جزئیات بیشتری درباره روتر جدید داشته باشیم. این برنامه به طور رسمی در کنار سری Mi 10 در یک رویداد آنلاین در چین در روز پنجشنبه ، ۱۳ فوریه منتشر می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *