نقد و بررسی ساعت زنگ دار شیائومی مدل Mi Music

نقد و بررسی ساعت زنگ دار شیائومی مدل Mi Music

[fullwidth_text alt_background=”none” width=”1/1″ el_position=”first last”]

ساعت زنگ دار شیائومی مدل Mi Music

با توجه به محصولات جذاب شیائومی بابد اعتراف کرد که دنیا بسیار خسته‌کننده خواهد بود اگر از گجت‌های شیائومی استفاده نکنید.یکی از مثال‌های این موضوع،« ساعت زنگ دار شیائومی مدل Mi Music » است.از طرفی شما با یک اسپیکر بسیار شیک روبه رو هستید و از طرفی دیگر،یک ساعت زنگ‌دار پیش روی شماست.به علاوه این قابلیت برای دستگاه وجود دارد که با گوشی هوشمند شما سینک شود.حال بیایید کمی دقیقتر به بررسی این دستگاه بپردازیم.

بسته‌بندی

بسته‌بندی و ویژگی‌های جعبه،خیلی هیجان‌انگیز نیستند.همان جعبه سفید کلاسیک،که درون آن،به غیر از خود ساعت زنگ دار شیائومی مدل Mi Music ،یک کابلMicro USB و یک دفترچه راهنما وجود دارد.همه چیز ساده و جمع و جور است.

ساعت زنگ دار شیائومی مدل Mi Music ساعت زنگ دار شیائومی مدل Mi Music ساعت زنگ دار شیائومی مدل Mi Music

طراحی

این دستگاه، بسیار جذاب و با فناوری های تک (High-Tech) ساخته شده‌است آن هم با کمترین دکمه‌های کنترلی ! طراحان آن،متخصصان شیائومی و ۱More،هستند.این ساعت وزنی در حدود ۳۰۶ گرم دارد،با طراحی شیک و کاربردی که مناسب هر مکانی است.

ساعت زنگ دار شیائومی مدل Mi Music

ساعت زنگ دار شیائومی مدل Mi Music

بدنه آن از از موادی به نام Tandem-PC Plycarbonate و پلاستیک ABS ساخته شده که به بدنه در عین سبکی،استحکام می‌بخشد.۱۲ چراغ LED که بسیار جالب به نظر می‌آیند،مسئولیت نشان دادن زمان به شما را بر عهده دارند.برای پایداری بیشتر،دستگاه مجهز به یک لایه لاستیکی در قسمت زیر خود است که از تکان خوردن و جابه‌جا شدن احتمالی،جلوگیری می‌کند.
طراحی فوق‌العاده و ساخت مناسب این ساعت زنگ دار شیائومی را به یکی از نمایندگان مهم محصولات “خانه هوشمند” شیائومی مبدل کرده است.

ساعت زنگ دار شیائومی مدل Mi Music

ساعت زنگ دار شیائومی مدل Mi Music

اطلاعات فنی

ساعت زنگ دار شیائومی مدل Mi Music علاوه داشتن امکانات یک ساعت هوشمند ساده دارای مشخصات بیشتری می باشد!دستگاه دارای ۳ اسپیکر قدرتمند صدا که از پروتکل‌های A2DP/AVRCP/SPP پشتیبانی می‌کنند و فرکانسی بین ۲۰ تا ۲۰۰۰۰ هرتز دارند است . ساعت زنگ دار شیائومی از بلوتوث ۴٫۱ نیز پشتیبانی کرده و مجهز به باتری ۲۶۰۰ میلی‌آمپری است .

خوشبختانه به خاطر وجود باتری‌ قدرتمند،دستگاه می‌تواند به طور پیوسته‌ به پخش موسیقی تا ۸ ساعت ادامه دهد و اگر از آن برای پخش موسیقی استفاده نکنید تا مدت ۳۶۰ ساعت شارژ نگه می دارد.

ساعت زنگ دار شیائومی

تجربه استفاده

اگر بخواهید این گجت را با گوشی هوشمند خود کنترل کنید،باید دستگاه خود را با بلوتوث به گوشی متصل کنید. ساعت زنگ دار شیائومی توسط اپلیکیشن Mi Home نیز کنترل می‌شود. اما ممکن است،که در لیست دستگاه‌های اپلیکیشن اسم ساعت زنگ دار شیائومی موجود نباشد اگر با این مشکل مواجه شدید،باید کار زیر را انجام دهید.
بدون آنکه وارد اپلیکیشن شوید ساعت را به وسیله بلوتوث به گوشی خود وصل کنید.سپس وارد اپلیکیشن Mi Home شده و تنظیمات را انتخاب کنید.و در ادامه گزینه Grid را بزنید و دیگرکار تمام است.گجت،را در لیست دستگاه‌ها میبینید و وقتی که روی شکل آن بزنید،اپلیکیشن فایل های مورد نیز برای کار با ساعت هوشمند را دانلود می کند.
اگر شما بخواهید از گجت به عنوان اسپیکر استفاده کنید می‌توانید از اپلیکیشن ۱More Assistant استفاده کنید .با استفاده از این اپلیکیشن زمانی که شما بلوتوث را روشن کنید ، اتصال برقرارمی شود و برنامه بلافاصله ساعت زنگ دار شیائومی را شناسایی می‌کند .

ساعت زنگ دار شیائومی مدل Mi Music

اپلیکیشن برای مدیریت گجت، بسیار راحت و ساده است و حتی برای سوال‌های متداول هم،بخشی قابل مطالعه به زبان انگلیسی را دارد.،برای مطالعه سؤالات متداول وارد منو شوید و گزینه آخر را انتخاب کنید.

ساعت زنگ دار شیائومی مدل Mi Music

ساعت زنگ دار شیائومی مدل Mi Music

ساعت زنگ دار شیائومی مدل Mi Music

یک قابلیت جذاب در ساعت زنگ دار شیائومی مدل Mi Music  این است که می توانید بازه های زمانی مختلفی مانند ۱۰،۲۰یا ۳۰ دقیقه (تا ۹۰ دقیقه) را انتخاب کنید که بعد از طی شدن این بازه پخش آهنگ متوقف می شود.شما می‌توانید مستقیماً موسیقی مورد نظر خود را از پوشه موسیقی گوشی خود انتخاب کنید و یا از همان‌هایی که بر روی خود ساعت هستند،استفاده کنید.

ساعت زنگ دار شیائومی مدل Mi Music
کل مکانیزم کنترل ساعت زنگ دار شیائومی،بر پایه کلید اصلی دستگاه است. با چرخاندن این کلید میتوانید صدا را کنترل کنید،اگر به مدت طولانی آن را نگه دارید خاموش می‌شود و اگر آن را فشار دهید،موسیقی را قطع خواهد شد.اگر آن را همزمان فشار دهید وبچرخانید می‌توانید موسیقی آن را عوض کنید.جالب‌تر اینجاست که وقتی شما می‌خواهید صدا را کم و زیاد کنید،نشان‌گر‌های ۱ تا ۱۲ روی ساعت روشن و خاموش می‌شوند و ۱کمترین و ۱۲ به بیشترین به حجم صدای دستگاه اشاره می کند.

ساعت زنگ دار شیائومی مدل Mi Music

ساعت زنگ دار شیائومی مدل Mi Music
باید به شکل جداگانه به این نکته اشاره شود که ،زمان روی نمایشگر گجت چقدر زیبا و هوشمندانه نشان داده می‌شود.نیاز به گفتن نیست که شماره‌ها ساعت و نقطه‌ها دقیقه را نشان می‌دهند.
تنظیم زنگ ساعت روی برنامه مانند همانی است که روی گوشی هوشمند شیائومی انجام می‌دهید.زمان شروع و پایان  و تعداد تکرار زنگ را در دستگاه ثبت کنید و یک آهنگ مناسب برای آن انتخاب کنید! به همین راحتی کار تمام است. درکل پیشنهاد می‌کنیم که برای استفاده از تنظیمات بیشتر ساعت زنگ دار شیائومی،اپلیکیشن Mi Home را ،نصب کنید.زمان و زنگ ساعت می‌توانند دستی هم تنظیم شوند.برای تنظیم زمان در ساعت زنگ دار شیائومی شما باید دکمه کنترلی وسط را دوبار فشار دهید،سپس آن را در خلاف جهت عقربه‌های ساعت برای تنظیم عدد ساعت و در جهت عقربه‌های ساعت برای تنظیم دقیقه‌ها،بچرخانید.

برای تنظیم زنگ ساعت،شما باید دکمه کنترلی وسط را چهار بار فشار دهید،و بعد طبق همان روشی که ساعت را تنظیم می کنید عمل کنید.برای انتخاب آهنگ برای زنگ ساعت(آن‌هایی که شرکت خودش بر روی ساعت نصب کرده و از خود گجت است)،باید دکمه کنترلی وسط را ۶ بار فشار دهید.برای آنکه هر کدام از آهنگ ها را انتخاب کنید،لازم است یک بار دیگر دکمه را فشار دهید.
وقتی که زنگ ساعت تنظیم شد،یک علامت LED بر روی صفحه ساعت،نمایش داده خواهد شد.

[/fullwidth_text] [spb_products asset_type=”selected-products” products=”1404″ carousel=”yes” product_size=”standard” item_count=”8″ width=”1/4″ el_position=”first”] [boxed_content title=”نتیجه گیری” type=”coloured” pb_margin_bottom=”no” width=”3/4″ el_position=”last”]

ساعت زنگ دار شیائومی مدل Mi Music یک گجت هوشند و زیبا است که علاوه بر زیبایی یک محصول کاربردی نیز می باشد ، این ساعت هوشمند علاوه بر کارایی های یک ساعت می تواند نقش یک اسپیکر را نیز برعهده بگیرد.این ساعت قطعا می تواند یک هدیه مناسب از طرف شما برای کسانی که دوستشان دارید باشد. و من اگر خودم آن را هدیه می‌گرفتم واقعا خوشحال می‌شدم.

[/boxed_content]

ارسال دیدگاه

پیگیری سفارش
لیست مقایسه