اخبار

سرانجام گوشیRedmi Note 7 Pro از بروزرسانی MIUI 12 در هند برخوردار می شود

گوشی Redmi Note 7 Pro با بروزرسانی MIUI 12

گوشی Redmi Note 7 Pro با بروزرسانی MIUI 12

گوشی های سری Redmi Note دومین سری گوشی های هوشمند شیائومی با فروش خوب، پس از گوشی های سری Redmi A که گوشی های سطح پایینی بودند، می باشند. با وجود این ، گوشی های Redmi Note معمولاً اولین گوشی هایی نیستند که آخرین بروزرسانی های نرم افزاری را دریافت می کنند.
به عنوان مثال ،گوشی Redmi Note 7 Pro در سه ماهه اول سال ۲۰۱۹ در هند منتشر شد و بروزرسانی اندروید ۱۰ خود را فقط در آگوست ۲۰۲۰ دریافت کرده است. به همین ترتیب ، اکنون دریافت بروزرسانی MIUI 12 در کشور ماه ها پس از دریافت سایر دستگاه ها آغاز شده است.
گوشی ردمی نوت ۷ پرو فقط در هند و چین روانه بازار شد و مانند سایر گوشی های هوشمند شیائومی ، رابط کاربری MIUI 12 را اوایل ماه گذشته ابتدا در کشور خود دریافت کرده است. اکنون ، بعد از یک ماه ، نسخه هندی این گوشی نیز با همین به روزرسانی عرضه شده است.
گفته شده ، رابط کاربری MIUI 12 برای گوشی Redmi Note 7 Pro در هند با شماره ساخت V12.0.1.0.QFHINXM (از طریق کانال تلگرام @ miu12_official) ارائه می شود. این رابط کاربری در حال حاضر به روش معمولی شیائومی برای انتخاب کاربران در سراسر کشور ارائه می شود.
اگر آداپترهای اولیه با مشکلی مواجه نشوند، به روزرسانی در روزهای آینده و به دنبال آن راه اندازی کامل در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.
تا آن زمان، تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که منتظر بمانید زیرا نمی توان از این ساخت به اصطلاح Stable Beta رد شد.
با این اوصاف ، گوشی Redmi Note 7 Pro واجد شرایط به روزرسانی اندروید ۱۱ نیست اما ممکن است MIUI 13 را به عنوان آخرین بروزرسانی مهم خود در سال آینده دریافت کند.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *