سرمایه گذاری شیائومی روی تردمیل تاشو هوشمند Kingsmith Smart Xiaomi Youpin

سرمایه گذاری شیائومی روی تردمیل تاشو هوشمند Kingsmith Smart Xiaomi Youpin

شرکت شیائومی یک تردمیل قابل تاشو جدید را زیر نظر پلتفرم سرمایه گذاری Youpin خود راه اندازی کرده است. این محصول Kingsmith Smart Foldable Treadmill نام دارد و از طرحی برخوردار است که موفق به دریافت جایزه طراحی Red Dot آلمان شد. این دستگاه ۲۴۹۹ یوان (تقریباً ۳۶۰ دلار) قیمت گذاری شده است.
همانطور که از نام آن پیداست ، Kingsmith Smart Foldable Treadmill داریا یک طراحی تاشو می باشد. شیائومی همیشه در طراحی محصول خود قابلیت حمل را قرار داده و بیشتر به دلیل نیاز به محصولات قابل حمل در چین است که در دسترس بودن فضا یک چالش می باشد. این شرکت پیشتر تردمیل قابل تاشو WalkingPad را با نسخه بالاتر – WalkingPad R1 Pro – راه اندازی کرده بود و در Kickstarter و بعداً با سرمایه گذاری Indiegogo طراحی به گونه ای شد که شما نیازی به حرفه ای برای نصب یا جمع کردن آن ندارید. این دستگاه همچنین دارای یک تخته در حال اجرا الاستیک (قابل ارتجاع) معلق است. صفحه الاستیکی (قابل ارتجاع) از خصوصیات فیزیکی یک تخته چوب ثابت در حال حرکت استفاده می کند. این ویژگی می تواند به طور موثر ضربه و سر و صدای ایجاد شده در هنگام دویدن روی آن را جذب کند و بنابراین یک تجربه دویدن راحت را فراهم کند. این تردمیل همچنین با پشتیبانی از اپلیکیشنی همراه است که می توان با اپلیکیشن MIJIA جفت شود.
این تردمیل دارای حداکثر ظرفیت بار ۱۱۰ کیلوگرم و حداکثر سرعت دویدن ۱۵ کیلومتر در ساعت است. برای دویدن روی آن تردمیل نیاز به ۱۲۰۰ X 480 mm فضا دارد. هنگام جمع شدن ، می توان آن را در برابر دیوار نگه داشت و فضای کمتری از ۰٫۶ متر مربع را اشغال می کند. این تردمیل دارای قدرت ۱٫۲۵ اسب بخار می باشد.
تردمیل Kingsmith Smart Foldable Treadmill به طور مساوی دارای شیب استاتیک ۴ درصد می باشد که زاویه شیب بدن را هنگام دویدن بازیابی می کند. یک صفحه نمایش LED مخفی هماهنگ با بدن نیز وجود دارد که هنگام دویدن روشن و هنگام stop کردن خاموش می شود. برای کار یک دست یک دکمه عملکرد قابل چرخش در مرکز پنل وجود دارد. برای کار و کنترل دستگاه با یک دست یک دکمه عملکرد قابل چرخش در مرکز پنل وجود دارد.

ارسال دیدگاه

پیگیری سفارش
لیست مقایسه