اخبار

سرمایه گذاری شیائومی یوپین روی ظرف نگهدارنده غذا Circle Joy

سرمایه گذاری شیائومی یوپین روی ظرف نگهدارنده غذا Circle Joy

شیائومی بر روی ظرف نگهدارنده غذا با استفاده از خلاء Circle Joy سرمایه گذاری کرد. این دستگاه از تازه ماندن و محفوظ نگه داشتن مواد دربرابر میکروب در خلاء ۰٫۰۳ – مگاپاسکال با استفاده از دستگاه ایجاد کننده خلاء هوشمند تک دکمه ای پشتیبانی می کند و این محصول با استفاده از مواد مخصوص محصولات کودک Tritan تولید می شود.
این دستگاه دارای یک تقسیم کننده فضا T شکل می باشد که محفظه را با ظرفیت ۱ لیتر و یک محفظه ۱٫۳ لیتری تقسیم می کند. این دستگاه دارای فقط ۱۰۰ یوان (تقریباً ۵۰ دلار) می باشد.سرمایه گذاری شیائومی یوپین روی ظرف نگهدارنده غذا Circle Joy
ظرف نگهدارنده غذا علاوه بر نگهداری و ذخیره غذا دارای یک روش ایجاد خلاء برای کاهش سطح اکسیژن در ظرف می باشد. کاهش سطح اکسیژن اکسیداسیون غذا را به تأخیر می اندازد و رشد باکتری ها را مهار می کند. خلا زیاد ۰٫۰۳- مگاپاسکال می تواند به طور مؤثر زمان نگهداری را ۳ تا ۵ برابر افزایش دهد.
پمپ خلاء برقی وظیفه ایجاد خلاء را بر عهده دارد و پس از اینکار می توان آن را جدا کرد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که پمپ خلاء را روی دریچه خلاء بالای درب ظرف قرار دهید و دکمه را کمی فشار دهید تا به طور خودکار پمپاژ شروع شود. شما می توانید تغییر خلاء ظرف را در لحظه مشاهده و کنترل کنید. هنگامی که سطح خلا به حد مورد نیاز ۰٫۰۳- مگاپاسکال می رسد ، پمپاژ بدون فشار دادن هیچ دکمه ای به طور خودکار متوقف می شود.سرمایه گذاری شیائومی یوپین روی ظرف نگهدارنده غذا Circle Joy
شایان ذکر است که پمپ خلا از باتری قابل شارژ لیتیومی سازگار با محیط زیست استفاده می کند و از رابط شارژ USB-C استفاده می کند. این ظرف از مواد Tritan ساخته شده است که برای محصولات کودک مناسب است ، که سازگار با محیط زیست و غیر سمی می باشد. این ماده حاوی مواد مضر مانند بیس فنول A و سرب نیست و از استانداردهای بین المللی تماس با مواد غذایی FDA برخوردار است. ظرف تحت گرمایش با درجه حرارت بالا آسیب نخواهد دید ، بنابراین از گرمایش مایکروویو پشتیبانی می کند. همچنین می تواند به عنوان جعبه ناهار یا به عنوان ظرف نگهدارنده مواد غذایی روزانه مورد استفاده قرار گیرد.
این محصول برای پشتیبانی در پلتفرم سرمایه گذاری جمعی Youpin در دسترس می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *