اخبار

حفظ سفیدی دندان ها با مسواک برقی Soocare X3

دندان های سفید و سالم ما روزانه در معرض حمله هزاران باکتری قرار دارند. مینای دندان علی رغم سختی بیشتر نسبت به بافت استخوان ها در صورت عدم رعایت بهداشت و مسواک نزدن، ضیعف و حساس خواهد شد. از دلایل تغییر رنگ دندان ها می توان به غذا، چای، قهوه و دخانیات اشاره کرد. دندان های ما توانایی مقابله با حمله روزانه هزاران باکتری را ندارند به همین دلیل رنگ ان ها رفته رفته زرد می شود.

مسواک برقی Soocare X3

از نظر بسیاری از افراد دندان ها به کمترین میزان توجه نیاز دارند که البته کاملا نادرست است. اگر شما هم از دندان هایتان به درستی مراقبت نمی کنید، ممکن است به باریک شدن مینای دندان، تجمع جرم و پوسیدگی دندان دچارشوید. افراد معمولا برای افزایش سفیدی دندان با دنداپزشکان مشورت کرده و بدنبال استفاده از فناوری گرانبهای سفید کردن دندان یا نصب روکش های سرامیکی هستند. اما اگر بهداشت دندان و دهان را رعایت کرده و حداقل دوبار در روز مسواک بزنید تا مدت ها به فناوری ها و روکش های گرانقیمت نیاز نخواهید داشت.

مسواک برقی Soocare X3

یکی از ابزارهای حفظ بهداشت و سلامتی دندان ها مسواک برقی Soocare X3 است. طراحی نوآورانه واجزای با کیفیت ان امکان مراقبت کامل از دندان های شما را فراهم می سازد.

مسواک برقی Soocare X3

فرکانس ارتعاش برس مسواک بسیار بالا و حدود ۳۷۲۰۰ بار در دقیقه است. برس ها به یک شکل هندسی خاص (بیضی،متوازی الاضلاع، لوزی) طراحی شده اند که امکان افزایش تراکم آن ها تا ۴۰ درصد را فراهم کرده است. با استفاده از اپلیکیشن مخصوص Soocare X3 می توانید این مسواک را با گوشی هوشمندتان همگام سازی کرده و میزان تاثیر هربار مسواک زدن را بررسی کنید.

مسواک برقی Soocare X3

برای حفظ سلامتی دندان های ارزشمنداتتان تنها از بهترین ابزارهای ممکن مثل مسواک برقی Soocare X3 استفاده کنید.

[spb_products asset_type=”selected-products” products=”1536″ carousel=”yes” product_size=”standard” item_count=”8″ width=”1/4″ el_position=”first last”]

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *