معرفی محصول

با سنگ پای برقی Yueli ،از پاهای خود به خوبی مراقبت کنید

نگه داشتن پوست پا به نرمی پوست بچه احتمالا رویای هر خانمی است. حتی اگر به طور مرتب به سالن های زیبایی سر می زنید لازم است تا هر دو روز یک بار، پاهای خود را با آبگرم بشویید تا بتوانید این اثر زیبا و سالم را حفظ کنید. متاسفانه، با افزایش سن، پوست ویتامین های کمتری دریافت می کند و به مرطوب نگه داشتن و مواد مغزی نیاز دارد بنابراین به مراقبت بیشتری نیاز دارد.

زمانی که پوست پا شبیه به سمباده می شود حسی کاملا نامطبوع به انسان دست می دهد. در این شرایط چگونه می توانید زیبایی خود را حفظ کنید؟

ما به شما می گوییم، نیازی به خرج زیاد برای سالن های گران نیست. می توانید آرامش را برای خود در خانه و در زمانی مناسب محیا کنید.

سنگ پای برقی Yueli

این بار شیائومی سنگ پای برقی Yueli را معرفی کرده است که یک چرخاننده برقی پومیس(سنگ پا) می باشد. این دستگاه مشابه ایده ​آل سنگ پای دستی خواهد بود. دیگر نیازی نیست تا سنگ پا را به سختی بر روی پاهای خود بکشید تا جایی که پاهایتان درد بگیرد.

سنگ پای برقی Yueli همه کار ها را در بالاترین سطح ممکن و بدون تلاش زیاد انجام می دهد. این دستگاه به طور موثر و ایمنی، پوست مرده، قدیمی، خشک و ترک خورده را از بین می برد و با پینه ها نیز مشکلی ندارد.

سنگ پای برقی Yueli

در بسته بندی، یک دستگاه به همراهی دسته ای ارگونومیک که نگه داشتن آن در یک دست بسیار راحت است وجود دارد. این دستگاه به لطف باتری داخلی ۱۰۰۰ میلی آمپر ساعتی تا ۱۵ روز به طور خودگردان کار می کند. شارژ کردن باتری تنها ۳ ساعت زمان می برد. این دستگاه را می توان با استفاده از پایه ای که در جعبه دستگاه موجود است شارژ کرد. چراغی که بر روی دستگاه تعبیه شده زمانی که دستگاه آماده شد به شما اطلاع می دهد.

سنگ پای برقی Yueli

نکته قوت اصلی این دستگاه، رول چرخان ساینده ۳۶۰ درجه آن است. در داخل بسته دو نوع رول، یکی با بافت درشت و دیگری با بافت ریز وجود دارد. رول دستگاه با دو سرعت کار می کند: برای تمیز کردن عمیق و یا حالت ملایم. درپوش مخصوصی که بر روی رول دستگاه قرار می گیرد به محافظت از آن کمک می کند. این دستگاه مجهز به سطح مخصوصی از حفاظت به نام  IPX7 است بنابراین می توان به راحتی آن را با آب تمیزکرد. همچنین شما می توانید از فرچه ای که در داخل جعبه قرار دارد نیز برای تمیز کردن دستگاه استفاده کنید.

سنگ پای برقی Yueli

سنگ پای برقی Yueli ، طراحی راحت و کاربردی دارد(ابعاد آن ۱۷۳×۷۶×۳۲٫۵ میلیمتر است)، بنابراین می توانید به راحتی آن را برای سفر به همراه خود ببرید.

سنگ پای برقی Yueli

این دستگاه به خصوص برای خانم هایی که از کفش های پاشنه بلند استفاده می کنند بسیار مفید است و در فصل تابستان، دستیاری قابل اطمینان برای داشتن پاهای زیبا و تمیز می باشد. مهمترین قانونی که باید به خاطر داشته باشید این است که مراقبت از پاهایتان به صورت مداوم انجام شود. با کمک این دستگاه، این کار برای شما خیلی دشوار نخواهد بود.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *