معرفی محصول

شیائومی، یک سویشرت کلاهدار با نام Classic Wild Hooded را روانه بازار کرد

سویشرت کلاهدار

در روزهایی که فصل بارش باران با سرعت در حال رسیدن است، بنظر می رسد شیائومی روی لباس ها و لوازمی تمرکز کرده است که کاربران را در آب و هوای سرد بتواند همراهی کند. این محصولات به عنوان زیرمجموعه ی میجیا عرضه می شوند. این شرکت که در همین روزهای اخیر، لحاف Charpa با قابلیت کنترل دما را معرفی کرد، اکنون محصول جدیدی را با برند میجیا راهی بازار کرده است. اینبار با یک سویشرت کلاهدار روبرو هستیم.

سویشرت کلاهدار

این سویشرت کلاهدار با نام تجاری Classic Wild Hooded Sweater و با قیمتی ۲۳ دلاری عرضه شده است. این سویشرت کلاهدار با یک طراحی کلاسیک و خیاطی با کیفیت بالا تهیه شده است. درون سویشرت از مواد نایلونی و سطح بیرونی آن از ابریشم بسیار منعطف استفاده شده است. کوک های سویشرت با استفاده از بافت های بسیار متمرکز و ریز بافندگی می شوند.

سویشرت کلاهدار

مواد استفاده شده در تولید این سویشرت کلاهدار به گونه ای آماده شده است که وقتی آن را به تن می کنید، در هوای سرد شما را گرم نگه داشته و در هوای گرم، بدن شما را خنک نگه می دارد. همچنین سویشرت یک کلاه با قابلیت جدا شدن نیز به همراه دارد که در صورت نیاز با استفاده از طنابی که درون آن است می توانید آن را محکم کنید تا هنگام وزیدن باد شدید، مشکلی پیش نیاید. این سویشرت رنگ های مشکی و خاکستری تیره و در ۵ سایز مختلف – S / M / L / XL / XXL موجود خواهد بود. در حال حاضر این محصول روی سایت Mi Home برای جمع آوری سرمایه وجود دارد و تاریخ فروش آن اعلام خواهد شد.

سویشرت کلاهدار

سویشرت کلاهدار

سویشرت کلاهدار

سویشرت کلاهدار

سویشرت کلاهدار

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *