معرفی محصول

شانه Yueli بهترین مسیر موهای شما را خواهد یافت

شما موهای صاف و درخشانی دارید که توجه افرادی که در نزدیکی تان هستند را به خود جلب می کند. اما ناگهان متوجه می شوید که این تنها یک رویا هست و شما بسیار شلخته دیده می شوید. هر صبح شما مجبور هستید تا زمان زیادی را جلوی آینه برای رسیدن به یک مدل موی مناسب صرف کنید. مخصوصا زمانی که موهای شما حالتی مثل برق گرفتگی دارند یا خیلی در هم می پیچند. اما در دنیای مدرن امروز، این مشکل شما می تواند با دستگاه کوچک قابل حملی که در شانه ی موی شما قرار گرفته و با ماساژ یونی حل شود. این دستگاه توسط شرکت Yueli (یکی از شرکت های زیرمجموعه شیائومی) ساخته شده است که تمام تولیداتش در زمینه ی مو و مراقبت از زیبایی برای مردان و زنان می باشد.

این شانه جمع و جور است، بنابراین شما هیچ مشکلی در جابجایی آن حتی در کیف بسیار کوچکتان نخواهید داشت. شکل بدنه ی آن بسیار مناسب طراحی شده است بطوریکه به راحتی در دست گرفته می شود.

شانه Yueli

اما این فقط یک شانه ی معمولی نیست. ماساژور موی قابل حمل یکی از ویژگی های این دستگاه است. با تکیه بر تغییرات فرکانسی در میزان لرزش، این دستگاه توانسته است یک حالت کاملا راحت را برای جمجمه ی سر ایجاد کرده و از خستگی جلوگیری کند. همچنین، این شانه می تواند به جای اتوی مو استفاده شود که با دمای بسیار زیادش تاثیرات زیان باری بر موی شما دارد.

زمانی که شما روی دکمه فشار می دهید، دستگاه شروع به کار کرده و بارهای منفی شارژ شده را روی موهایتان به جریان می اندازد ( حدود ۱۲ میلیون یون منفی با فرکانسی ۱۱۰۰ گیگاهرتز )

موی شما  پس از رفتن به آرایشگاه صاف تر به نظر می رسد، درحالیکه این ماساژ ریشه ی موهایتان را نیز سالم تر می کند. اما اگر شما موهای بلند و قوی داشته باشید، استفاده از ماسک های تقویت کننده ی مو به شما کمکی نخواهد کرد. رشد سالم از ریشه ها شروع می شود، پس شما باید مراقب آن ها باشید. با شانه Yueli، این کار آسان تر می شود.

شانه Yueli

این دستگاه کاملا بصورت ارگونومیک طراحی شده است. حتی اگر شما فراموش کنید که شانه را خاموش کنید، شانه Yueli بعد از ۴ دقیقه بصورت اتوماتیک این کار را انجام می دهد. همچنین اگر میزان شارژ دستگاه پایین باشد، دستگاه به شما اطلاع خواهد داد – فقط به نشانگر ویژه ی آن نگاهی بیندازید. این دستگاه با یکبار شارژ و با کمک باتری ۱۲۰ میلی آمپری می تواند تا ۴۰۰ دقیقه کار کند. تعویض باتری دستگاه به راحتی انجام می شود.

وزن این دستگاه کمی بیشتر از یک تکه شکلا ت است. وزنی حدود ۱۲۳ گرم و ابعادی در اندازه ی ۱۲۹×۶۶٫۷×۵۴mm دارد. با تکیه بر همین سایز کم و قابل حمل، این شانه را می توانید همه جا برده و در هرجایی نگهداری کنید.

شانه Yueli در دو نسخه ی مات و براق ارائه شده است. همچنین این شانه در دو رنگ صورتی و صورتی آبی قابل خریداری است.

شانه Yueli

دختران مو بلند مطمئنا این شانه Yueli رویایی را دوست خواهند داشت، زیرا این دستگاه درست مانند یک چوب دستی جادویی یک موی سالم و مدل موی فوق العاده را برایشان به ارمغان خواهد آورد.

برچسب ها:

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *